SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co robię źle

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 933

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17
Jeden z użytkowników, kazał przenieść mi temat z działu odchudzanie do działu ladies..
więc powtarzam

Chciałabym prosić o pomoc...
czy ktoś może powiedzieć mi co źle robię, że waga stoi u mnie cały czas na tej samej pozycji?

Krótko opisze mój dzień.
pobudka 5:30, jedna bułka z czymś z lodówki (dziś ser i wędlina), rowerem do pracy - 8,3km w 25minut (zależy od świateł), w pracy kawa rozpuszczalna, woda, herbata, jabłko, sałatka (dziś z pomidorów). Praca przed kompem. Do domu o 15, rowerem, czasami gdzieś zajadę, obiad (między 16-18) wczoraj na obiad strogonow wołowy, szklanka magnezu z wit. B6. uwielbiam warzywa, więc na obiad zawsze jest jakaś sałatka/surówka. Ogarnianie mieszkania. I około 19.30-20 bieganie. Wczoraj już było 4,5km przez 35 minut. (wcześniej przez 1,5 tyg. dla rozruszania, złapania formy było ok 3 km po około20-25 minut) biegam codziennie. Po bieganiu ok 0,5l wody i około 22-23 spać.

Jestem kobietą. lat 27, 160cm wzrostu, dziś z rana 59,7kg, 23,5% zawartości tłuszczu, 53% wody, 44,4kg may mięśni, tłuszcz wisceralny 1, 1358 kacl w stanie spoczynku.

Moja waga to zawsze 60kg. PO ziemie zaczęłam jeździć rowerem i nic z kg nie spadło.

Chodzi mi głównie o zmniejszenie objętości ud. Czy jest możliwe wysmuklenie ud - które chyba w dużej mierze są mięśniami??

Błagam...
pomóżcie mi.. nie lubię swoich ud!!! muszę je zmniejszyć!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Zacznij od poczytania artykułów o diecie i treningach - https://www.sfd.pl/Koncepcja_i_regulamin_działu-t666947.html

Nastęnie przejrzyj kilka dzienników (wytłuszczonych jako FIT). Jeżeli będziesz chciała uzyskać pomoc, daj ankietę, wypiskę z jedzenia (chociaż widać, że jesz tyle, co nic) oraz zdjęcia.


Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2013-08-06 12:42:47

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Czy jest możliwe wysmuklenie ud - które chyba w dużej mierze są mięśniami??"

Jeśli Twój %BF to faktycznie 23.5%, to za duży obwód uda odpowiedzialny jest tłuszcz.
(podkreślam: jeśli, bo pomiar zapewne wykonany na tanicie, a zatem z dużym prawdopodobieństwem przekłamany).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DAA kwas asparaginowy na libido ?

Następny temat

Szukająca pomocy :)

WHEY premium