SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co robić w takiej sytuacji?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1608

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 290 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5047
witam zaczynam hst i mój problemik polega na tym że mój partner treningowy jest troche silniiejszy ode mnie tzn np w wyciskaniu bierze 4kg więcej ode mnie...mamy zamiar razemćwiczyć i zastanawiam sie po dkogo mierzyć maksy dla ćwiczeń po mocniejszego czy słabszego? i jesli sie zmierzy pod jednego maksy too czy ten drugi dużo na tym straci? zamienianie ilości obciążenia na sztandze co serie za długo by trwało...

polciuszek mówi NIE dla spamerów

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
smieszne pytanie, on dla siebie ty dla siebie i zmiana obciazen pomiedzy seriami :)

poza tym to polu liczyłem na Ciebie - zawiodłeś mnie ze on jest silniejszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 521 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19374
PePoNeNt masz jakies aktualne fotki swojej formy?
Bo moze sie zdecydje na hst we wakacje ale poza szczypiorami z max 36centow w bicepsie nikt sie nie chwali wynikami i sie wacham.

globo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 290 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5047
no niby on jest silniejszy ale ja jestem lepsiejszy

polciuszek mówi NIE dla spamerów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
globbo na razie nie mam po maturze cykne
ale nie cwicze na hst od pocz. tego roku
choc bym chcial to nie mam warunków (czas, cwicze kiedy moge+ braki w sprzecie, mialem przesiadke siłowni do piwnicy i lipa ze sprzetem jest-brak obciazenia i za niski sufit zeby drazek umiescic, jakos musze sobie radzic...
cwicze HIT na zmiane z klasycznym i na efekty nie narzekam)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 521 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19374
Czyli roznicy w efektach nie ma miedzy dzielonym a hst?

globo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
napisałem ze jakbym mial mozliwosc to nie odchodziłbym od hst
jest rewelacyjne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 521 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19374
Kurde no po 5 tygodniach hst na monohydracie nabralem 4kg. Ewidetnie przybylo mi miesni. Teraz bede bral ester i trening dzielony. Porownam efekty i sie ewentualnie przymusze do hst.
Ale jak dla mnie to za lekki ten trening i nie atakuje sie nim wszystkich wlukien w miesniach (1 seria, 1 cwiczenie na grupe).

globo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
jak bedziesz na koksie to mozesz atakowac wszystkie włókna miesniowe

jak pakujesz na sucho to nie ma lepszego bodzca do wzrostu niz progresja w hst, dodaj wiecej serii jesli uwazasz ze za lekki - na tym wlasnie polega zabawa w hst zeby znalesc dla siebie idealny uklad treningowy i się go trzymać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1556
> Ale jak dla mnie to za lekki ten trening i nie atakuje sie nim
> wszystkich wlukien w miesniach (1 seria, 1 cwiczenie na grupe).
1 seria, 1 cwiczenie na grupe ???? Skad ty masz takie infomacje????

HST is not about sets and reps, it is about getting people to change the way they think about training for size - Bryan Haycock

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST - czy warto przy takiej progresji?

Następny temat

Znowu plan na krytykę czeka...

WHEY premium