SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co polecicie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 350 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5740
witam wszystkich

17 lutego (czyli za okolo 2 tygodnie ) wyjezdzam za granice, napewno nie odrazu ale jak juz sobie wszystko uloze zapisze sie na tamtejsza silownie. i zaraz opisze o co mi chodzi.

kazdy kto lecial samolotem wie o limitach wagowych bagazu do samolotu wiec nie mozna za duzo zabrac ze soba, a jak wiadomo nie ktore odzywki do lekkich nie naleza;/ wiec nie moge wziazc mojego ulubionego zestawu: 500g kreatynki z vital maxa i z 3 kilo carbo bo to brawie 1/3 bagzu zasadniczego.
co mogl bym wziazc zamiast tego? chodzi mi zeby efekt byl podobny ale zeby wagowo bylo wiele lzejsze. aha no i zeby cena nie byla za duza bo jednak ten wyjazd pochlonal troche pieniedzy wiec teram mam nie za duzo kasy.

przegladalem troche samemu i wypatrzylem sobie co nie co, np.kre alkalyn wszytko by bylo dobrze bo w kapsach jest czyli lekko ale jednak cenowo 99 zł, jest tez w proszku troche tanszy ale nie wiem ile tego brac i na ile by mi starczylo 200g.

moze wy macie jakies pomysly??
czekam na odpowiedzi, informacje o moim stazu itd w profilu
pozdrawiam


aha przepraszam za literowki (napewno sie jakies pojawia a nie chce mi sie teraz sprawdzac i poprawiac )

a i jeszcze jedno: chodzi mi o suplementy a nie odzywki bo zaraz ktos bedzie mnie za słówka łapał ze kreatyna to nie odzywak itd

Zmieniony przez - aros86 w dniu 2007-02-01 16:28:36
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91874
lol normalnie uzalezniony od supli

ka styknie bo dawki tez sa mniejsze.
a carbo na miejscu skołój np w markecie glukoze.
troche sie przemeczysz, ale bedziesz mógł skarpetki zabrac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 261 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6131
Kup Carbo na miejscu Po co trzy kilo targać ze sobą skoro węgle wszędzie są tanie A KA to dobry pomysł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 350 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5740
uzalezniony?? hehe nie no jade tam staram sie raz w roku zrobic cykl na kreatynie, raz w roku to chyba nie uzaleznienie a wole wziazc tu kupic niz tam przeplacac.

z ta kreatyna to mam watpliwosci troche, kupowac tam jakies wegle i odmierzac po łyzeczce, wolal bym kapsy, jezeli proszek to juz ten alkalyn

a ile na porcje tego alkalynu w proszku? jak to odmierzac?wiekszosc topikow jest na temat kapsow nic o proszku nie widze;/


a moze cos innego ktos poleca?? z tym alkalynem to tylko sugerowalem a myslalm ze ktos poda swoj typ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 350 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5740
troche odswieze bo zaraz zniknie z pierwszej strony a jeszcze nikt mi nic konkretnie nie doradzil;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91874
to jeszcze w capsach jest cytrynian,ester no i tcm ofkoz.
sporo no boosterów masz w capsach tez.
na bank sobie cus wybierzesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 350 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5740
a te cytryniany, estry czy tcm-y tez trzeba z carbo brac? bo na zwyklym mono bez carbo duzo mnieszy efekt czuje.

a te no boostery to juz powyzej 100 zł chyba tylko to narazie odpadaja;/

TCM pro z Activity wychodzi nie drogo, dobre to jest? wystarczy samo? bez carno czy jakis transporterów?

Zmieniony przez - aros86 w dniu 2007-02-02 18:39:21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poradzcie cos;d;d

Następny temat

DRUGA WYPRZEDAŻ ODŻYWEK Z KRÓTKĄ DATĄ

Wiecej