SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co o tym sadzicie??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 455

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13235
Witam. Obecnie pracuje nad sila. Biore wlasnie kreatyne monohydrat olimpa. Dane w profilu. moje pytanie to : czy jest sen abym zaczal brac teraz tse w celu lekkiego zgubienia tluszczyku? Mam slaba przemiane materii. Nie chodzi mi o calkowita rzezbe tylko o lekka redukcjie tego zbednego tluszczyku. Dzieki za wszystkie odpowiedzi. Tylko prosze nie pisac jakis zbednych rzeczy ze od tego jest dieta z bilansem na minus. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6389 Napisanych postów 75354 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 631763
siła a redukcja nie idą w parze
więc lepiej najpierw zrób redukcję a potem pracuj nad siłą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 841 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7869
zeby zrzucic smalec potrzeba - bilansu kcal, a na - bilansie ciezko jest robic sile

spalacz jak najbardziej ale skup sie na jednym celu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1012 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19088
od tego jest dieta z bilansem na minus - bez diety nie zdziałasz nic, przeanalizuj tematy o spalaczach i się dowiesz, że to nie leży tak że weźmiesz 4 tabasy i samo pali się...
albo sie redukujesz, albo robisz siłę

Zmieniony przez - Pep.e w dniu 2009-05-09 10:24:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13235
wiem ze samo sie nie spala bo juz mam za soba dosyc powazna redukcjie . dzieki za tak szybkie odpowiedzi ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przeterminowany CP.

Następny temat

MASSACRA+AMINOMAX 6800??

WPC zestaw