SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co o tym sadzicie??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7964
ide na awf za rok i chce robic trenerke a przy okazji kursy masazu rehabilitacji etc. a potem chce powiekszyc osrodek moich rodzicow o dadatkowy budynek z pokojami z lazienkami i organizowac obozy sportowe w planach mam spora silke z maszynami jak i wolnymi ciezarami oraz sale gimnastyczna oblozona materacami zeby mogli cwiczyc jak beda meli ochote jakies rzuty czy sztuki walki..w odleglosci 1,5 kilometra mam dobre boisko pilkarskie z trawa nowo posadzona,rowne..chcialbym oferte powysylac po federacjach w polsce jak i w europie..czy myslicie ze takie cos by sie przyjelo i ma to sens..dodam ze jest to osrodek na uboczu wiec z fanami mysle ze by nie bylo problemu a w odleglosci 10 km jest 40 tys miasto..myslicie ze by sie sprawdzilo??do spaly jezda moze u mnie tez by zadzialalo??czekam na opinie i podpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
niezly pomysl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Mysle ze reprezentacja polskich siatkarzy zawita i pograja w siate na trawie. To byl by dla nich taki oboz przetrwania

Grac w siatke w korkach

Zmieniony przez - georgu w dniu 2007-08-22 22:48:02

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7964
myslalem jednak o pilkarzach czy rugbystach..a co do siatkarzy to w miesci jest duza wyremontowana sala i mysle ze by nie bylo problemow zeby ja wynajac..czekam na reszte opini
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 680
myslisz ze jeden taki osrodek w spale sa tez w zakopcu,cetniewie,walczu i jeszcze kika innych?pozatym dospaly jezdza ci co maja dofinansowanie z ministerstwa .raczej sie nastaw na male kluby obozy sportowe itd massz mozliwosci to spoko ale czy ktos przyjedzie do ciebie to juz zalezy od tego jak sie wkolo tego zakrecisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7964
pozatym jest tam klub bokserski zaraz obok basen z sauna..jak jak sie zakrece??chce wysylac listy z oferta do zwizkow klubow itp itd myslisz ze to nie wypali??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Co tu duzo mowic. Spala to "klasyka" jesli ty chcesz na tym zarabiac to musisz miec super warunki, genialne ceny, mega reklame etc. Szczeze? Bedzie ci ciezko ale jak juz zyskasz renome to moze byc super. Bardzo ryzykowna inwestycja

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7964
podbijam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1288 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13269
Bardzo dobry pomysł wg. mnie. Trzeba zająć czymś młodzież, odciagnac od dragów i chlania.

"Myśl o Narodzie i bądź sobą! Nacjonalizm naszą drogą jest!"

Komora '91

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7964
nie ma to byc tak ze ja organizuje tylko federacje kluby do mnie przysylaja wiare ja zapewanim obiekt odnowe boisko..co tak malo odpowiedzi a propozycji juz wogole;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Czym zastapic?

Wiecej