SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co o tym sądzicie??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 207 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8497
Mam zamiar kupic sobie 150 kaps kreatyny Olimpa-1250 i do tego 5 kg białka za 50 zł:D
co do białka nie wiem co to jest ale kumpel mi załatwi z mleczarni mowil ze bral i jakies tam efekty mial ale bral podobnie jak ja z kreatyna tyle ze on mial jej znacznie wiecej. Nie wiem jaki jest skład tego białka i co to dokladnie jest. Co mi mozecie doradzic?? czekam na odp z gory dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4007
zacznij od diety najpierw pozniej zastanow sie czy to bialko jest Ci potrzebne 150 kaps to na cykl nie starczy...
zdr.

Z determinacjia osiagniesz wszystko!!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jw. już kolega ci napisał zamiast zastanawiać się nawet nad marnej jakości białkiem/jeżeli wogóle wiele białka jest w tym/ powinieneś sięgnąć w pierwszym rzedzie po pomoc w ułożeniu diety/dział Odżywianie/ i potem ew. zastanowimy się czy dodać jeszcze jekieś odżywki czy suplementy.
no i takiej kolejności zawsze się trzymaj bo nawet najlepsze suple niewile dadzą albo nic bez choćby w przybliżeniu dopasowanej do potrzeb diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 207 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8497
jesli chodzi o moja diete heh to nie mam jej wcale kiedys sobie ulozylem sobie to przestrzegalem jej przez 3 dni :P Ale jesli chodzio odrzywianie to dobrze sie odrzywiam tylko ze jem co i kiedy chce. Własnie sie zastanawiem poprzeczytaniu tematu o róznego rodzaju sciemach odrzywkowych:] i chyba wybiore tego gainera i jak sie przy tym odrzywiac tak jak wczesniej czy jak? A pozatym to nie za bardzo jestem w stanie przestrzegac diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4007
i oczym my rozmawiamy....
jak juz nie masz tej diety ale jak to mowisz
stram sie jestc zdrowo" zainwestuj w cos co jest pewne i bedzie dobre dla ciebie oczywiscie jest to ostatecznosc pomysl nad dieta jeszcze raz
zdr.

Z determinacjia osiagniesz wszystko!!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 207 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8497
wsumie to temat nie potrzebny ale dzieki i pozdrawiam admin usun temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4007
najpier zakladasz a teraz uwazasz ze nie potrzebny.... widac nie odpowiada Ci to ze nie ma zadnej opowiedzi moiwacej:"okey dobrze robisz" i tak zrobisz co bedziesz chciec
zdr.

Z determinacjia osiagniesz wszystko!!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 207 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8497
nie zrozumieles mnie chyba sam cos napisales o zdrowiu i pewnosci a pozatym nie mam pewnosci czy to białko to nie jest smiec dobra bez napinki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
adam...jesteś beznadziejny.
ortografia!!!
Ale jesli chodzio odrzywianie to dobrze sie odrzywiam tylko ze jem co i kiedy chce <- to się nie trzyma kupy.

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Xpand Energized + Kre-Alkalyn?????

Następny temat

Kre Alkalyn - Jak bedzie lepiej??

WHEY premium