SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co nowego??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
uprzejmie poprosze szanownych znawców o fachową porade
trenuje lat 8
raz mniej, raz bardziej intensywnie
swego czasu z dobrym skutkiem łykałam Therme Pro (jak jeszcze było wolno)
Od jakis 3 lat w ogole nie stosuje zadnej suplementacji.
i mam pytanie
Pod koniec stycznia zaczynam 10 tyg cykl, wlasciwie to 2 na siłe. Trening bedzie profesjonalnie rozpisany itp. 3,4 razy w tyg , dodatnowo w dni beztreningowe aeroby zeby za bardzo w mase nie poszło. Nie muszse mówic ze diete trzymam, nie??
I doradzcie mi jakąs suplementacje do tego. Nie chodzi o podrasowanie wyników siłowych ale o to by organizm zniósł lepiej obciązenia.
I druga rzecz. Spalacze, powstało cos nowego przez ostatnie 2 lata?? He he bo na tym etapie sie moja wiedza konczy... A tak serio to co mam do aerobów łykać zeby sie bardziej spocic.
I prosze mi nie mowic ze chce łączyc wode z ogniem robiąc siłe i chcąc spalac jednocześnie. Mam to przetestowane i da sie. Pod warunkiem ze sie nie chce wyników siłowych maksymalnie sróbowac.
Prosze o jakies sensowne propozycje. Nie musza byc tanie.
Dzieki

PS. jak zmienic podpis?? Bo od dawna jest nieaktualny...

Zmieniony przez - verona w dniu 2008-01-01 23:03:58

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 617 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11115
venom , levithian . scorch, tight
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
serdecznie dziekuje,
ale nie wiem czy są to nicki osób do których mam sie zgłosic po rade, bo Venoma to akurat znam, czy tez nazwy suplementów.
ZIELONA JESTEM
prosiłabym o rozwinięcie mysli .....

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Są to nazwy suplementów.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
Banan
moglbys cos doradzic a nie sam siebie kasowac.....

PLIZ

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
https://www.sfd.pl/SPALACZE_stacki_-_Zestawienie-t201169.html

Poczytaj

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
dzieki;
to jeszcze te antykataboliki
itp zeby moje 31 letnie gnaty wytrzymały

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
podpis , u gory w pasku 'forum' i 'zmiana danych'

co do postu kolegi wyzej, to sa nazwy produktow ;)
poszukaj wiecej opinii , wpisujac np. venom, leviathan, scorch , thermal blast extreme (xtreme) w www.sfd.pl/search.asp

ja bralem leviathana, bardzo dobry spalacz, nie pobudza zbyt mocno, swietnie pali fat, 2 leviathany + red bull i juz jest b.dobrze na treningu ;)

venom dla mnie lipa, spac po nim nie moglem, mialem pare kaps, poza tym z firma alri, obecnie trzeba uwazac , skoro w swoim glowny suplemencie, niby ziolowym , wykryto ph/saa, to nie wiadomo tez co do venoma moze byc wpakowane

scorch , chwallony od dluzszego czasu juz na rynku

thermal - wiadomo nie ten dzial, ale zdanie jedno napisze , mam blast xtreme, pobudzenie po nim swietne, jak spala tluszcz, moze przekonam pozna wiosna, narazie stosuje go od czasu do czasu w celu pobudzenia na treningu, jako jeden z niewielu tych 'nowych' thermali zbiera pozytywne opinie, inne to lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
z antykatabolikow, to w sumie odpowiednie jedzenie, ilosc protein, ewentualnie u mnie bardzo dobrze sprawdzaja sie nowe formy glutaminy, np. n-acetyl, dobre mieszanki to glutamine extreme treca, czy sciteca g-bomb (5 rodzajow glutaminy)
bardzo dobry est tez extandavol z pvl, obecnie koncze znacza poprawaw regeneracji, zauwazalna po kilku dniach, tylko ze produkt drogi okolo 150zl za 30porcji, ja stosuje tylko 1 dziennie + osobno czysta glutamine obecnie i jestem zadowolony

po treningu jeszcze torrent z universala jak szukasz kombajna zawierajacego wszystko co potrebne organizmowi po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
dzieki
a bcaa po treningu??
Bo cos mi sie takiego po głowie kolacze.
I ile tej glutaminy dziennie ma byc??
Bo to tez o ile pamietam bylo ważne.

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy z USA

Następny temat

Suple dla ekto.

WHEY premium