SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co na pobudzenie ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3014
witam
co jest dobre na pobudzenie ? na redukcji przy deficycie kalorii łapie zamułe niezłą kawa raczej średnio działa bo moge wybić kawe z 2-2.5 łyżeczki i 40 min później iść spać po QNT Stack Force pare dni mnie potrzepało a potem sie przyzwyczaiłem
jakieś propozycje ? dodam ze mam dość ograniczony budżet :(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42
Ja stosowałem life-energy. Ekstrakt z guarany i żeń-szenia.
Wyrywa z butów. Tylko nie można brać za dużo i za późno bo nie zaśniesz w nocy

Niestety sporty siłowe nie są dla wszystkich.Wiele jest osób z problemem nadciśnienia. Zobacz jak stres może na to wpływać http://prawidlowe-cisnienie-krwi.pl/stres-a-cisnienie-krwi sprawdź to

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3014
up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Kofeina w tabletkach, guarana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
Pokaż jak wygląda Twoja dieta wraz ze stosunkiem dostarczanych węglowodanów.

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3014
posiłki są w moim profilu w dzienniku żywieniowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
suplementacje stosujesz ?

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3014
bcaa przed treningiem carbo po do tego witaminy i omega 3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
W takim wieku Ci trzeba energii?

Dlaczego jedziesz nisko z węglami?

Dieta ogólnie niestety wymaga korekty, bo nie jest specjalnie rewelacyjna.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
"zamułe" kiedy łapiesz, jak Ci się to objawia

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3014
mało ww bo szybko brzuch mi rośnie zaczynałem diete od ww ok 7-8 gnkm i teraz tyle zostało na redukcji i jak na razie dieta działa
najczęściej już po 13-14 już mnie senność łapie nie raz później ogólnie takie wypompowany jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
zmieniałeś dietę, nie jesteś znudzony treningami ?

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do oceny, dieta na masę

Następny temat

Dieta masa 70kg

WHEY premium