SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co na koniec redykcji....

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 575
hej, prosba o porade, dosyc mocno schudlem w relatywnie krotkim czasie z ok bf 25% do 15% zostal jeszcze niestety walek na dole i uchwyty do tanczenia po bokach Ponadto z powodu iz dzialo sie to w sumie dosc szybko, odnosze wrazenie iz skora nie nadazyla z chudnieciem... walek ktory zostal jest jakby 'pusty' w srodku i bardzo miekki. Czy macie jakis pomysl na ujedreninie skory? Czy moze po prostu nalezy chudnac dalej i czekac az skora 'dogoni' reszte. Z gory wielkie dziex!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 575
na stronach avant labs chodzi po 44, ale znalazlem sklep gdzie maja po 25, jest tez ab solved w tej samej cenie. Czytalem ze to jest tak ze na niektorych dziala jeden na innych drugi i cholera nie wiem co robic... :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 575
no mam tego swiadomosc... ale jak zwal tak zwal... wiec jak z tym ujedrnianiem skory? to sie samo ureguluje? czy to dalej tluszcz? warto cos z tym robic czy nie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 347
powinno samo wrócić do normy ale jeśli to było bardzo długo wypełnione smalczykiem to może nie wrócić w 100% do ideału
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
Mozna zastosowac masc z kolagenem badz tez prowizorycznie jakis krem nawilżający.Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
do tego szkockie bicze(czyli na pzremian zimny i goracy prysznic),masci ujedrniajace, masaze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 575
no dziex za wszystkie rady... troche mnie podlamaliscie tym ze moze wogole nie powrocic, jestem gotow dlugo walczyc o dopasiny kaloryferek, ale perspektywa nie moznosci dojscia do tego efektu nieco zbija motywacje. A co z preperatami typu ab solved albo lipoDerm. Mam mozliwosc zakupu w stanach ale czy one pomoga na moja bolaczke? Jesli nie te to moze polecicie cos innego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
lipoderm godny polecenia tylko nie wiem jak z cena w usa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 575
a znalazlem dziada za 25 dolkow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
jak 25 dolcow to bier, myslałem ze droższy bedzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Thermo Speed cos innego?

Następny temat

Co z masą???

WHEY premium