SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co myślicie o takim koktajlu??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3874

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 629 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5944
mogles bardziej obrazowo napisac poza tym..jesli czytam to jako ciaglosc wydaje sie jakbys nie chcial przytyc

Tak ! Jestem Zbieraczem Sog'ów!
Zaglosuj na mnie,Prosze! =(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 447
Baranem to jestes Ty ****u. nie denerwuj mnie!! żal mi Cb bo naprawde nie potrafisz czytac,ani poprawnie pisac,a tym bardziej logicznie rozumowac!!.... napisałem ,ze to jest dodatek do diety!! ..i nie kozacz tak bo mnie zaczynasz w********!

Vide Cul Fide

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4730


Spokój, napisz dietę to ci się pomoże, ten koktail możesz pić jako dodatkowy posiłek.

Pół życia możesz wpier***ć ile popadnie, to jest jak bumerang w końcu masa ci spadnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 629 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5944
mam to w dupie buraku..przez takich jak Ty nie chce mi sie odwiedzac tego forum.. tepackie pomysly masz czlowieku.. wez sobie nawet zmiel gacie i wypij tutaj malo kogo to interesuje to po 1 a po 2 nie na tym dziale chyba nawet piszesz zawodniku MMA wychodowany na chaŁwie suahhaa

Tak ! Jestem Zbieraczem Sog'ów!
Zaglosuj na mnie,Prosze! =(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 629 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5944
te 120 kg na sztandze to Ty chyba widziales jak swinia Chałwe

Tak ! Jestem Zbieraczem Sog'ów!
Zaglosuj na mnie,Prosze! =(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 447
****a Ty ****u ***any teraz to mnie w****iłes na maxa jak jestes taki kozak to mozemy sie ustawic , chetnie przyjade podaj mi jakies namiary !! widac ,ze stara Cie nie kocha Ty dziwko bez szkoły!! ja przynajmniej pisze szczerze ile wycisne a Ty jestes takim pedałem,ze nawet nie napisze ile bo pewnie z wycisnieciem samego gryfu masz problem!!elo cioto!!
PS. pozdrów starą

Vide Cul Fide

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 629 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5944
heh.. no to sie chlopiec zdenerwowal :) DObranoc Karolku.. a tak wogole ladnie to tak na mamusie wjezdzac ? nie sadze :) mysle ze ktorys z moderatorow powinien wziasc pod uwage usuniecie tego beznadziejnego tematu ...

PS. widac masz bardzo slabe nerwy chlopcze moze powinienes odiwedzic dzial Zdrowie :)
i pozdrow swoich tatusiow tez papa :)

Tak ! Jestem Zbieraczem Sog'ów!
Zaglosuj na mnie,Prosze! =(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 447
Wy***ane mam na moderatorów i na Ciebie również!!! elo

Vide Cul Fide

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 629 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5944
masz naprawde problemy ze zdrowiem... dlaczego obrazasz moderatorow skoro to ze mna sie klocisz ? jesli mama nie pozwala Ci siedziec wieczorami na komputerze to poprostu go wylacz bo widac nie dziala na ciebie to dobrze.. masz powazne problemy ze soba udaj sie najlepiej do lekarza a co najwazniejsze wypij koktajl z chalwy moze w jakims stopniu zachamuje twoja glupote

Tak ! Jestem Zbieraczem Sog'ów!
Zaglosuj na mnie,Prosze! =(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 629 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5944
mysle ze iloscia tych wykrzyknikow przeraziles wszystkich czytajacych o Twoich koktajlach z Chałwy.. ;p

Tak ! Jestem Zbieraczem Sog'ów!
Zaglosuj na mnie,Prosze! =(

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki a wódka

Następny temat

policja, praca

WHEY premium