SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co mam zrobic zeby nabrac wiecej sily i miec zawsze duzo energii?

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20058

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 889
Mam pytanie moze ktos mi pomoze.Trenuje kickboxing od 3 miesiecy mam w grupie samych facetow i jestem tam jedyna!Zdarza mi sie ze nie daje rady z nimi cwiczyc , nie mam tyle sily w rekach i nogach co oni. Wiem ze moze sobie ktos pomyslec skoro mie daje rady to czemu nie zrezygnuje?! odpowiem poniewaz sprawia mi to ogromna przyjemnosc i wtedy czuje ze robie to co lubie.Nie chce zaczac pakowac ani stac sie wielka kupa samych miesni wiec co mam zrobic zeby nabrac wiecej sily i miec zawsze duzo energii????
1

módl się tak jakby wszystko zależało od Boga, pracuj tak jakby wszystko zależało od Ciebie...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 16087 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79876
"Nie chce zaczac pakowac ani stac sie wielka kupa samych miesni"
to Ci nie grozi spokojnie
rób to co wszyscy : pompki,brzuszki,przysiady
zacznij biegac raz ze wzmocnisz nogi a dwa poprawisz swoja kondycje wiec bedziesz miala wiecej "energii"

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 1815 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35261
Nie przejmuj się tym że nie dajesz rady, jak nie możesz to po prostu chwilę sobie odpuść... to normalne, możesz zacząć biegać, lub na basen chodzić dla poprawy kondycji

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 224 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7140
Cześć koleżanko!

To że jesteś słabsza od chłopaków w klubie to nic dziwnego! W żadnym razie nie możesz się tym przejmować! Mistrzyni Świata Strong Woman Aneta Florczyk jest silniejsza od większości facetów, ale od strongmanów jest słabsza i co, myślisz że ma z tego powodu jakies kompleksy?

"sprawia mi to ogromna przyjemnosc i wtedy czuje ze robie to co lubie"- i tego właśnie sie trzymaj!

Skup się na nauce techniki reszta przyjdzie z czasem. Trenujesz dopiero 3mies i nie czarujmy się- cudów nie ma. Nie wiem też jaki był u ciebie z aktywnością przed rozpoczęciem treningów.
Jeśli masz czas i chęci możesz dodatkowo biegać, jeździć na rowerze, pływać. Bez problemu mozesz też pójść na siłownie bo nabranie masy, czego tak się boisz, jest dla trenujących bardzo trudne (a dla kobiet w szczególności!) a na siłe i wytrzymałość mięśniową trening z obciążeniem jest bardzo wskazany.
Pamiętaj tylko że to wszystko trzeba robić z głową. Na forum jest mnóstwo dobrych materiałów, które na pewno ci pomogą.

Tym zwrotem, który wyżej zacytowałem, kompletnie mnie rozwaliłaś he he! Jak będziesz miała jakies konkretne pytania to wal śmiało- ja na pewno ci odpowiem!

3maj się/!

Si vis pacem, para bellum!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6151 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
dzieki za wszystkie rady :)

módl się tak jakby wszystko zależało od Boga, pracuj tak jakby wszystko zależało od Ciebie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
a mam jeszcze jedno pytanko czy kreatyna moze mi pomoc?????????

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 16087 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79876
zwieksza troche wytrzymalosc
ja kreatyne bralem tylko jak na siłowni cwiczylem i chcialem troche z sila lepiej wypadac
pracuj nad technika z tego bedziesz miala silne uderzenia(dynamiczne uderzenia)
a jesli o kondycje chodzi to polecam interwały nameczysz sie troche ale efekt bedzie dobry

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
mowisz interwaly ok sprobuje !!!! a co do konkretnych cwiczeni na rece moze bys mogl mi cos podpowiedziec??!!:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
jak nie chcesz ćwiczyć na siłowni to pompki wystarcza
mojej kolezance ostatnio wpisalem do treningu bieg bokserski z ciezarkami 0.5 kg mozesz sobie takie zakupic jest to wydatek jakis 15 zl
ona juz tak cwiczy tydzien i wzmocniła troche łapki

Zmieniony przez - 4rScorpion w dniu 2008-12-08 18:52:36

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
aha rozumiem ale to nie problem bo ciezarki juz mam:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kicboxing

Następny temat

co do kick-boxingu ?

Zestaw 1