SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co lepsze po cyklu??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 293
mam pytanie po cyklu 50metki co jest lepsze clomid i kreatyna czy ZMA i tt,domyslam sie ze to pierwsze,i jeszcze jedno na ile procent skuteczny bedzie odblok ZMA i tt i czy po tym polaczeniu niebedzie spadkow,dzieki z gory pozdro

Najlepsza obrona jest atak!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 480 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5021
a z czego ty robiles ten cykl czlowieku,chyba od tego nalezaloby wyjsc...

Podsłuchy, Kamery, Lokalizatory

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Clomid zbędny po takiej ilości.. wrzuc kreatyna + tt + zma i jestem przekonany, ze bedziesz miał duzo lepsze efekty na tym niż po 50 tabsach metaxu

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1126 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19199
nie wiem czy taki zbędny ja bym się odblokował nawet po takiej małej ilośći ...napewno na zdrowie mu to wyjdzie i spadków takich nie bedzie miał . ..... i kuśka skorzysta

Gęstość, proporcje ,pocięcie ,estetyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
Na jakie zdrowie ??!! Clomid to nie cukierki.
T/J Marcel : PO takije ilości nie potrzebny odblok.
ZMA i TT + kreta i OK

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 480 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5021
hehe no jasne to moze jeszcze niech ktos zaproponuje mu hcg co??w 100% zbedny jest clom.zostaw go chlopie na pozniej:)

Podsłuchy, Kamery, Lokalizatory

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
micen ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3707 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35513
Całkowicie zbędny.

Formę buduję dzięki:
http://www.esuple.pl/

Moderator w Dziale Doping...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 293
dobra to teraz szczegolowo sie wypytam,bo sprawa jest taka ze jestem na cyklu juz 5dni i mnie za bardzo wy***rdala biore do mety HMB i BIALko i vitaral i skoro po tygodniu mam takie super efekty to niechce sobie az tak zdrowia marnowac skoro minimalana dawka jest 50 to i tak mi cos da teraz drugie pytanie po skonczonym cyklu mam brac krea tt i zma czy nie siadzie mi takie polaczenie na zoladek i co z reszta hmb odstawic,czy tyle odzywek na raz niezrobi mi rewolucji w organizmie,no i wreszcie 3pytanie wszystkie te 3odzywki kupic w najmiejszych ileosciach???i jakie dawki maja byc kreatyna 500 800 1000???bo np hmb to jest i 500 i 1250,z gory dzieki

Najlepsza obrona jest atak!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASC-efedryna+kofeina

Następny temat

Metka + wysoka gorączka + antybiotyki = ?

WHEY premium