SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co jest odpowiednie

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 24 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2
Hej jestem z krakowa mam 13 lat i chcialam bym sie zapisac na sw ale niewiem co bedzie dla mnie odpowiednie bo jestem malo wysportowana i chcialabym poprawic kondycje myslalam o tancu ale juz na to wszyscy chodza glownie mysle o japonskich sztukach walki a przy treningach mam nadzieje ze troche schudne bo waze okolo 55 kg przy wzroscie 165cm i dla mnie to troche za duzo ale nie o to chodi chcialaby gluwnie poprawic kondycje i nauczyc sie bronic mnieszkam w takiej dzielnicy w ktorej latwo do chodzi do pobic myslalam o Ju-jitsu,Karate,Kenjutsu,Tai jitsu i niewiem co by bylo najlepsze z tych sw z opisow walk najbardziej mi sie spodobal Tai jistu ale nie jestem za silna ani tez wysportowana i umiesniona i niewiem czy nie zapuznoz zaczynam trening bo mam skonczone 13 lat prosze o pomoc ludzi ktrzy juz trenuja sw a
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Usunięty przez Cavior za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 603 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12851

wujek dobra rada xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7168 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46566
Kwitnąca:

Najpierw przeczytaj to:

http://www.sfd.pl/FAQ_działu_Style_Tradycyjne.-t406577.html

Gdy już się zastanowisz co chcesz trenować-pisz w działach "Sztuki Walki" albo w ostateczności zostaw mi wiadomość na gg to coś Ci wspólnie wybierzemy
...
Napisał(a)
Usunięty przez Cavior za pkt 1 regulaminu
Cavior Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7168 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46566
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taekwondo w Imielinie

Następny temat

treningi w weekendy

aerofull