SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co jeśc aby urosnąć

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2328

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 444
Siema na siłce ćwicze 8 miesięcy pierwszych 6 miesięcy na odżywkach ale zrozumiałem że to troche drogi i nie opłacalny interes (bynajmniej dla mnie), więc chciałbym jechać na "sucho" czyli na diecie, ale nie mam kompletnie żadnego doświadczenia ani wyobrażni jak taka dieta mogła by wyglądać, wiem tylko że napewno ma być bogata w białka i węglowodany. I właśnie dlatego piszę ten temat, pomóżcie ułożyć mi dietę i żeby niebyła jakaś wygórowana i niedroga może jakiś ryż ryba no nie wiem. Pomóżcie, z góry dzięki

1. WIEK: 22
2. WAGA: 95
3. WZROST: 192
4. WYMIARY:
-biceps: 41
-klatka: 110
-udo: 61.5
-talia:96
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 8 miesięcy bez przystanku
6. DIETA: brak
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: AVAR, meta
8. TRENING: 3 razy w tygodniu
9. CEL CYKLU: siła i żeby jakoś wyglądać
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 2 miesiące
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): średnia
13. STAN ZDROWIA:bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): bardzo dobra
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 110 kg

Po pierwsze zwiększ masę

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Wystarczy odrobina chęci, jest multum tematów, z których można coś sensownego stworzyć, przestań się mazgaić i zacznij działać.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
drożdże.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 466 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15935
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 444
dzięki koniu za inteligentną odpowiedź.

Po pierwsze zwiększ masę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 444
Może byś mi pomógl bo widzę że jesteś trenerem

Po pierwsze zwiększ masę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
może byś poczytał forum masz 22 lata.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5372


:p a tak na poważnie http://potreningu.pl/kalkulatory/kalorie ukladaj diete, oblicz zapotrzebowanie https://www.sfd.pl/art/Kalkulatory/Kalkulator_kalorii_BMR-a3734.html i dodaj 200-300kcal na początek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1198
On się pyta co ma jeść, a nie gdzie ułożyć trening czy dostawać zgryźliwe komentarze. Uważam, że taki zestaw: kasza/ryż, pierś z kurczaka, ryba, oliwa z oliwek, orzechy włoskie, twaróg chudy/półtłusty, jajka, płatki owsiane, warzywa ~800g(polecam pomidory i ogórki, tylko odzielnie, gdyż podobno spożyte razem wytrącają mikro i makro składniki). Taka dieta nie jest zbyt kosztowna, jeśli znajdziesz ten towar w rozsądnej cenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 466 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15935
1. Jak chcesz popitkować z kobietką to musisz się trochę postarać bądź iść do Pani która robi to za kase...a kolega myśli że trafił do charytatywnego burdelu.
2. Tak na logike to w czym mu pomogłeś ? po Twoim poście mniej więcej wie co ma jeść ,ale nie wie ile ma tego jeść i w jakich proporcjach więc i tak musi przeczytać podwieszone posty.
3. W linkach nie ma informacji jak ułożyć trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Koleś nie ma pojęcia o odżywianiu, suplementacji, a wali Metę.
Żal mi tego chłopaka, wracaj chłopie na właściwą drogę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1546
Wal koks, a nie się w diety będziesz bawił ;D. A tak serio ryż, mieso, jaja i warzywa to podstawa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do oceny 82kg!

Następny temat

masa dieta do oceny

WHEY premium