SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co jeść w dni nietreningowe

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6126

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 872
Witam!

Szybkie pytanie , co jesć w dni nietreningowe chodzi mi o posiłek po godzinie 16 jesli nie treniuję .. czy mogę tu spożywać węglowodany . na przykład jabłka, winogrona, czy pieczywo bo brakuje mi węgli mam jak na razie ich ok 90 a ma być ok 160 i nie wiem w jakich posiłkach najlepiej dodawac węgle .Czy lepiej dawać ich dużo na 1 i drugie śniadanie ....
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
Tak samo jak w dzień treningowy.
Ewentualnie możesz zrezygnować z węglowodanów "około treningowych".
Nie jabłka, winogrona, a węglowodany złożone,
oj pokaz cały jadłospis , bo chyba kuleje, jak Ty winogrona na redukcji jadasz.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50487
Ja tam bym się specjalnie węglami nie przejmował. Znaczy się ich małą ilością. Ja teraz mam sporo poniżej teoretycznego zapotrzebowania i jest ok. Tylko w dni treningowe mam więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 872
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 872
Dobra poprawiłem tłuszcze w ciągu dnia , zastosowałem oliwe z oliwek i na śniadanie idzie jajecznica z 2 jajek i do tego 70 gram płatków owsianych górskich . jadę juz tak 1.5 tygodnia ale efaktów nie widze zbyt duże wahania mam wagi ,to nzaczty na weekendzie miałem ostatnio 82,9 kg a dzisiaj miałem 84,3 wiec nie wiem czy jest dobrze. Oczywiście staram sie ważyc zawsze o tej samej porze. Wiem że dużo zależy od tego czy się wypróżniałem czy nie ale jakoś nie widać ani po sylwetce ani po wadze jakis rezultatów. Tylko zauważyłem że mam duży bęben a jak jadłem mniej to był on bardziej płaski :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile posiłków?

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny

WHEY premium