SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co i jak?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 754

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 786
witam. cykl deca+prolo+meta to juz 3 tydzien mija. od dzis mam nolvadex 20mg 30tab. mam brac 1 dziennie? starczy jak wezme 30? po cyklu mam 36 clomidu do ktorego tez mam pytanie... bo jest hyba polski i nazywa sie clostilbegyt 50mg DOBRY?? (NIEBIEKO-ZOLTO-BIALE PÓDEŁECZKO MALUTKIE) I JAK NARAZIE JESTEM ZADOWOLONY Z DZIALANIA KOKSU ALE SIE BOJE ZE JAK MI WODA SPADNIE PO NOLVIE TO MI NIC NIE ZOSTANIE Z TYCH MIESNI??????? CO WY NA TO?? :):) JAK TEGO EWENTUALNIE UNIKNĄĆ? A MOZE TAK NIE BEDZIE? PROSZE O NORMALNE ODPOWIEDZI, TAKIE JAK ZAWSZE! DZIEKI...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 488 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8469
Żadna mięśnie ci nie spadną po nolvie! Jak chcesz się zabezpieczyć przed ginekomastią to bierz nolve do końca cyklu.. 10mg/dz powinno wystarczyć więc bierz 1 tabsa co drugi dzień albo po połówce dziennie..

Jesteś Wielki jeśli potrafisz wykorzystać swój potencjał!!

Adamos

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 786
no to ze miesnie nie spadna to sie domyslam ale nie wiem czy ja mam teraz jak mi sie lapa powiekszyla miesien czy woda...... i sie boje ze to sama woda i bedzie dupa:) co do clomidu to juz nie piszcie bo juz wiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 488 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8469
Nawet jeżeli twoja łapa to sama woda to nie masz sie o co martwić! Tamoxifen nie jest żadnym diuretykiem i cie nie odwodni, nie posiada on także właściwości zapobiegających edemie a jedynie blokujących receptory estrogenowe w niektórych tkankach przez co może powodować lepszy wygląd na cyklu (poprzez mniejsze otłuszczanie się)..

Jesteś Wielki jeśli potrafisz wykorzystać swój potencjał!!

Adamos

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl......

Następny temat

z czym najlepiej brac prolongatum?

WHEY premium