SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co gorsze

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1093

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 216 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3220
codziennie jesc jakies dorbne slodycze czy raz na dwa tygodnie porzadnie sie ich najesci czy jest to bez znaczenia dla wagi ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
tak źle i tak źle

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1977 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27200
drobne slodycze to wlasnie zjedz raz na jakis czas,a codziennie ,jak masz ochote na cos slodkiego, jedz owoce.

www.pajacyk.pl
-----------------------------



----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1340
oba zle, co do owocow, to nie wiem, zalezy od somatotypu (endo, ekto, mezo). jezeli juz jesc owoce to rano.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
mysle ze oba sposoby na sie ich najedzenie są tak samo kiepskie. ale juz lepiej raz na 2 tyg 1 dziennie sie ich najeść(jednorazowo a nie caly dzien) niz codziennie np 1 batonik(bo nie wiem ile u Ciebie to małe ilosci:)

Zmieniony przez - nofatuk w dniu 2007-03-21 12:23:22

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
ja czasem mam cos takiego ze po prostu musze zjesc cos słodkiego , wiem jestem jak baba w ciazy ale trudno wtedy jem taki batonik Corny - on jest z owocami i z musli ( bez czekolady ) wiesz takie mniejsze zło

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podstawowe zapotrzebowanie - dlaczego tak niskie?

Następny temat

Redukcja?

WHEY premium