SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co dobrego w moim przypadku??????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1847

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 231 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2753
WItam wszystkich
Mam troche kasy do przenzaczenia na jakies odzywki... zrobilem miesiąc temu cylka na kretce mega capsa 300 tabletek wszamalem...do tego bralem 2x dextro jucce czyli 2x1.5=3kh i 60 tabletek tauryny i dalo calkiem niezle... teraz chcial bym zacząc nowy cylk na czyms...myslalem nad TCM Mega Caps jablczanem... jak nie to to myslalem nad jeszcze jednym cylku na tej samej kretce co teraz szmiame lub Nitrobolonie II powder 350g...albo cos masowego np Mass XXL tak z 3kg...jush dokladnie sam nie wiem co mam wziąc... doradzcie mi co mam wziąc a dodam moj wzrost 183cm waga 82kg na samych miesniach prawie brak tluszczu... ziomki pomuzcie chodzi mi glownie o wygląd... jakis srodek ktory by mi troche pomogl w rozroscie masy miesniowej...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2894
witam
Majo198923 - tak, nitroprogen to super gainer... Do tego gain bolic przed snem - skad Ty sie wziales??

Do autora: wal smialo TCM, Mass XXl ok jako uzupelnienie diety, glutamine odpusc. a jak masz kase to zapodaj Cp 665g + 150kapsow TCm i bedzie wymiatac.
Zdrówko i powodzenia.

Mierz wysoko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
wiec tak...
nitro na cykl 350 to za malo, TCM tez przynajmniej 300 musialbys miec
Dieta jest??? moze zainwestuj teraz w nia...
Jesli chcesz mozesz zrobic cykl na tej samej kretce skoro teraz cie dobrze pokopalo a jesli nie to zrob sobie teraz cykl z TCM-a i pamietaj o odstepie czasowym pomiedzy cyklami ok 5-6 tygodni powinno wystarczyc
gainera oczywiscie ze mozesz kupic przyda sie w uzupelnieniu diety i nic rowniez nie stoi na przeszkodzie by polaczyc w cyklu gainera i kreatyne

pozdrawiam

Zmieniony przez - Siodema w dniu 2007-07-05 03:07:48

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 231 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2753
acha czyli tak kretka ta co mialem kopla mnie ale nie chce w sumie tego samego znowu..a nitrobolon gdy sie bierze to kopie a jak sie go skonczy brac to spadam wszystko...mysle najbardziej nad tcm 300 kapsulek i moze jakis gainer do tego...????? moze tka byc????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
po nitro nie spada wszystko
ja jestem za TCM w twoim przypadku ale zrobisz jak uwazasz...;)
Zastanawiam sie tylko czy TCM 300 kapsulek nie bedzie troszke za malo...
spozywajac po ok 10 dziennie masz stosunkowo krotki cykl bo zaledwie 30 dniowy choc to nie oznacza ze zly;)
tak gainer bedzie dobry jako uzupelnienie diety w weglowodany i bialko...
powodzenia
pozdrawiam

Zmieniony przez - Siodema w dniu 2007-07-05 23:30:22

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 231 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2753
no wlasnie myslalem czy 300 tabletek to nie bedzie za malo...jak nie to najwyzej dokupie ze 2 listki wiecej...;] teraz tylko jakie dawki brac bede musial i gajnerek jak kupie a bedzie nim zapewne mass xxl 3000g to jak je brac czy razem czy osobno...???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
Rozpisz sobie ten cykl na 5-6 tygodni i policz ile bedziesz potrzebowal kapsulek i tyle dokup. Wg mnie dobre bedzie takie dawkowanie:
DT:
4 kaps na czczo 30-40 minut pozniej posilek
3 kaps 30 min przed treningiem
3 kaps zaraz po tren

DNT:
4 kaps na czczo
4 kaps w porze tren
Gainera pij jesli nie mozesz zjesc pelnowartosciowego posilku lub jesli msaz jakies nie wystarczajace porcje (np nie dobor wegli), mozesz rowniez pic po treningu (30 minut po kreatynie) po ok 100g tak mass xxl bedzie dobry
Gainera nie spozywaj razem z kreatyna odczekaj okolo 30-40 minut

powodzenia i pozdrawiam

Zmieniony przez - Siodema w dniu 2007-07-06 01:06:48

Zmieniony przez - Siodema w dniu 2007-07-06 01:07:58

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1953
TCM rozłożony ładnie a ja bym proponował zwrócić uwagę na TREC Nitroprogen. Dość drogi ale dobry hardgainer...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1953
... ale jeśli chodzi ci o szybką masę to proponuje na noc i przed treningiem Gain Bolica 6000 i po treningu carbo i do tego glutaminke. Powinno zadziałać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
Nitroprogen az mi morde wykreca swoim smakiem hehe
Moze zainwestuj w Gain Fasta jesli juz chcesz dobrego gainera...
Gain Bolica pomin jesli ci zalezy na dosc dobrym miesku bo jesli masz sklonnosci to ci sie bedzie po nim tluszcz odkladal
Co do glutaminy jest dobra na regeneracje bo bardzo male po niej wystepuja zakwasy ogolnie mozna sie bez nie obyc ale jesli masz duzo $$$ to dozuc do tego.
powodzenia
pozdrawiam

Zmieniony przez - Siodema w dniu 2007-07-06 13:11:28

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 231 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2753
dzieki ladnie w poniedzialek jade do odzywkolandi i zakupie sobie 390tabl/TCM i 3kg Mass XXL 3000G 3Kg i bedzie gicio:] dzieki za rozpiske dawkowania:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 231 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2753
a co jeszcze proponujecie do tego glutamine??? a zamiast tego mass xxl jest jakis dobry a nawet lepszy gainerek na mase oczywiscie...????
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co po metanabolu (za miesiąc enanthat)

Następny temat

po treningu

WHEY premium