SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co do deci ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2309

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1263
witam zakupiłem ostnio 10 ml deki i nie wiem co dotego dożućić, robie masówke z góry dzięki za pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ban na 7 dni zadasz o pytanie za tydzien. by Aleks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 609 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3710
To była płeć żeńska--> wynika to z nicku. A w wypowiedź jest męska, ****a może to doomstay powrócił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proponuje do każdego bana gratis w formie +1 dzień za jeden błąd ortograficzny, może się chociaż nauczą poprawnie pisać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 609 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3710
gamon z tego co mówisz to, niektórzy powinni dostać bana na miesiąc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
tesc.

pozdro

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mieli by przynajmniej duuużo czasu na dokładne przestudiowanie słownika ortograficznego, zamiast zadawać nowe pytania o metkę czy tam dekę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 609 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3710
najlepiej to ja myślę, że przed wypowiedzią powinien napisać, że jest dysortografikiem i będzie po problemie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to chyba jakaś plaga ostatnio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 609 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3710
Dysortograficy byli, będą i zostaną plagą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1263
mam dysortografie i dysleksje jak chcecie moge wam wysłać skana z zaświadczenia dobrze wiecie oco chodzi więc wasze texty sa zbędne odpowiedź zobaczyłem tylko jedna za którą bardzo dziękuje pakman191 a reszta po co sie wypowiadać skoro to mi i tak nic nie pomoże bez jaj teraz pokazaliście poziom swojego rozwinięcia, nie ubliżając nikomu . Teraz w podstawówce uczą czytania ze zrozumieniem chyba powinniście sie tam cofnąć !!!

pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Furazabol (Miotolan)

Następny temat

co lepsze?

WHEY premium