SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co dalej ? staz 2.5 roku.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 916 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19631
witam ! zastanawiam sie nad kolejnym cyklem. stad to 2.5 roku troche zjedzonych supli jak mono tcm cp nitro II storm shock xpand.

Mam pytanie z czym teraz ruszyc dieta jest jak najbardziej.

zastanawiam sie nad no-explode czy hp bo meso chyba jeszcze nie. Mam 450 gram cp czyli potrzeba mi konkretnego kopniecia przed tre ;)

Hp mialem probki kiedys i chyba za duze mrowienie a chce rowniez stosowac przed SW an pobudzenie i chec do treningu. Bo wiadomo jak kupie to i tak pewnie z 50 porcji bedzie to an 7 tyg spokojnie starczy.

pytanie co polecacie teraz po zjedzeniu wyzej wymienionych supli.

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): a

Waga: 89

Wzrost: 177

Cel cyklu: masa

stosowane już wcześniej suplementy : wyzej

Uprawiane inne sporty: boks dla zdrowia ;)

stosowane wcześniej spalacze : nie

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: brak

ilość dni wolnych od kreatyny: 60

przewidziane finanse na cykl: 150

uwagi i sugestie: a

Staż treningowy: 2,5
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 930 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19248
Poleciec standardowo stack + mono/cm3
No-xpload ok

Zmieniony przez - MaTFiL w dniu 2010-06-23 12:59:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 916 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19631
czytam co raz wiecej opini o malej zawartosci kreatyny. pozatym duzo osob pisze ze jedna miarka nie daje rezultatow.. wiec chyba poszukam czego innego. Cos proponujecie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8054 Napisanych postów 149305 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1184108
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
po probkach mialem potem troche odruchy wymiotne na silce :D a nie jestem delikatny bo nie mam problemu z innymi ale jezeli nic innego nei zaproponujecie ciekawego to chyba jednak hp zakupie;) bo i 50 porcji i porcja krety w tym jest tylko ten smak...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8054 Napisanych postów 149305 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1184108
szukaj cyntrynowego jesli jest
bo fruit punch to-->
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ok ;) probke wlasnie taka mialem ;p i byla okropna

Zmieniony przez - stozek89 w dniu 2010-06-23 13:21:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
ja mialem cala puszke
i od dnia 45 robilo mi sie pomalutku zle
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna.

Następny temat

do kasacji!!!

WPC zestaw