SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

coś na wzmocnienie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez odp-SFD-pl z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 11 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 283
czuje sie, osłabiony cały czas chce mi się spać , czy moglibyście mi podać coś co mógłbym wziąść aby pomogło
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22175
mi pomaga kawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14475 Napisanych postów 124626 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1420040
Podstwowe badania morfologi i moczu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 238 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3524
Witaminki, minerały, kawa, spacer na świeżym powietrzu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
B-REAL FIGHT24.PL Doradca
Ekspert
Szacuny 271 Napisanych postów 8489 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 129295
Odpowiednie żywienie to podstawa dobrego samopoczucia. Do tego polecam żeń-szeń oraz wit. D. Jak cały czas będziesz czuł się osłabiony, to skonsultuj się z lekarzem pierwszego kontaktu.

Trener personalny, masażysta.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 15198 Napisanych postów 12293 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 246446
Ja raz lub dwa razy w roku oczyszczam jelita :) do tego dieta odpowiednia i jedzenie + zielona herbata + magnez 100% /dz z wit b6
+ litr niegazowanej wody i samopoczucie jest niezle :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 19724 Napisanych postów 67391 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 560988
Zacznij od podst bad lab + glukoza oraz TSH. Jeśli uprawiasz jakiś sport dodatkowo jonogram.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zerwanie Więzadła Pobocznego MCL

Następny temat

Ból kolan

Wheya