SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

coś dla mamy :/

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moja mama marudzi mi od 3 dni zebym zapytal sie Was drodzy forumowicze o pewna rzecz.
ma 41 lat i wazy troche za duzo, chce zzucic zbedny tluszczyk <hyhy>
czy olimp therm line 2 w jej wieku bedze odpowiedni czy moze radzicie cos innego ?
wiadomo dieta etc. aeroby etc. beda

Zmieniony przez - tomek1991 w dniu 2007-04-08 13:20:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 575 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8262
haha, moja tez stękała, ale jak powiedzialem, ze musialaby brzuszki machac to dała sobie spokod
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1345 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24658
kup jej tse
i karnet na siłownie

"Życie jest za krótkie zeby być małym by Andreas Munzer"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1035 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7425
Pietruch88 - napewno mama pojdzie na silownie , wystarczy powiedziec ze bedzie musiala cos cwiczyc , rodzice mysla ze suplementy,odzywi-wzrost badz utrata natychmiastowa wagi ciala

duzo i wszystkiego :]
http://www.sfd.pl/temat291100/ -55dni ,2xKO by LUBIEN
http://www.sfd.pl/TEST_-_Sports_One_Masa_by_lubien-t312770.html  - Test Masowy Sports One start 26.01.07

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
WIecej ruchu, zdrowe odzywnianie, calkowite wyeliminowanie slodyczy, fasfoodow, produktow o wysokim IG mozna dorzucic jakis TSE i powinno byc good, ale to od niej zalezy czy naprawde rady to zrobic

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361
j/góra,
niech mama zacznie sie zdrowo odzywiac ,biega bo pogoda coraz lepsza i w sam raz na to aby troszke pobiegac ,spalacz moze byc ale lepiej by bylo nie odrazu,jeszcze zdązy
pzdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91874
jw tse bedzie lepszym wyborem.powiedz jej równiez że to tylko dodatek,a nie 'złoty srodek' tzn pilnuj ja co je i wyganiaj na spacery.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4066 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45993
musi byc dieta
i musza byc aeroby

bez tego zaden spalacz
nie zadziala tak ja powinien

DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
j/w + lajtowy spalacz typu therm line
do tego mozna dorzucic l-karnityne i zapominany czesto HCA i chitosan, dla kobiety jak znalazł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 575 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8262
przestańcie, i tak jej nie przekona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
;p dzieki za odpowiedzi po sogu mamuska dziekuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Antykataboliki

Następny temat

Sens stałej suplementacji?

WHEY premium