SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cm3 1250 + scitec nutrition whey protein + venom hyperdrive 3.0+

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 76
Witam

Co powiecie na taki cykl?

cm3 1250 + scitec nutrition whey protein + venom hyperdrive 3.0+
czy do tego jeszcze bcaa? (nutrition ma 5 g bcaa w porcji)

Zależy mi na spaleniu tłuszczu bez utraty mięśni.
Mam rok stażu na siłowni i jeden cykl mono.
Dieta na 2500 kkal beztłuszczowa / białkowa.
Gdy zaczynałem, ważyłem 106 kg przy wzroście 175. (naturalnie jestem grubo kościsty i od zawsze ważyłem min. 10 kg wiecej od wzrostu)
Teraz waże 89 kg. Trening 3 razy w tyg po 1.5 godz + 30 min. cardio (rowerek, śr. 25 km na pełnej piź...e)
Jestem zadowolony z efektów siłowni tylko mam straszny BRZUCH i BOCZKI...
Co sądzicie o tym cyklu?

Pozdrowienia kicku00
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8331 Napisanych postów 150411 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1189440
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 76
Dieta jest z tłuszczem, tylko jest ograniczony i głownie to nienasycone kwasy tłuszczowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
W diecie nie brakuje mi białka, tylko przy ostrym spalaniu tłuszczu nie che mieć dużych braków w mięśniach. Też nie zawsze mam czas na dokładne stosowania sie do diety i dlatego ten nutrition.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8331 Napisanych postów 150411 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1189440
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ok dzieki za odp.
a brac tez te bcaa czy te w białku wystarczy?
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ok dzieki
zamykam temat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skład gainera z zmiany na skórze?

Następny temat

dawkowanie creatine xplode w DT

Whey vit