SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

clenbuterol z cytomelem razem czy osobno??szukam profesjonalnego doradcy :)

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 1529

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23
Witam,mam 28 lat 96 kg wagi cwicze 2 razy w tyg na silowni i 4 razy w tygodniu mma jakos zatluszczony specjalnie nie jestem ale chcialbym zjechac z jak najwiekszej ilosci mojej tkanki tluszczowej...ktos mi mowil ze clenbuterol jest dobry a jeszcze lepszy cytomel...znowu na forum wyczytalem ze to polaczenie to bomba spalania...opinii jest duzo na ten temat tyle co "lekarzy" :) bardzo prosze o porade jak to sie je.. czy razem czy osobno czy z jakims innym dodatkiem?? mnie interesuje maxymalne spalenie tkanki tluszczowej a pozniej z pomoca wywalenie czystego miecha bo wiadomo ze po takiej kuracji bede wysuszonym trupem ale z tym sie licze :)

on84

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94333 Napisanych postów 364268 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668613
daj ankiete

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23
tan?jaka ankiete??

on84

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 6027 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 129056
https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html  łap masz ankiete wypelnij ja i wrzuc tutaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23
1. WIEK: 28
2. WAGA: 97
3. WZROST: 186
4. WYMIARY:
-biceps: 44,5
-klatka: 119
-udo: 66
-talia: 92
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 9
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: dawne dzieje ostatni winstrol i deca
8. TRENING: silownia 2xtyg mma4xtyg
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: ponad 2 lata temu
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): nie robiac tyje gdzie nie mam i chudne gdzie nie mam
13. STAN ZDROWIA: bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii): normalna
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 150
-martwy ciąg: -
-przysiad: -

PYTANIE:
Witam,mam 28 lat 96 kg wagi cwicze 2 razy w tyg na silowni i 4 razy w tygodniu mma jakos zatluszczony specjalnie nie jestem ale chcialbym zjechac z jak najwiekszej ilosci mojej tkanki tluszczowej...ktos mi mowil ze clenbuterol jest dobry a jeszcze lepszy cytomel...znowu na forum wyczyta

on84

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
przy twoich wymiarach nie ma tragedii pas 92cm ja osobiscie bym celowal w clen/sally i bedzie dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23
sally??

on84

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sallbutamol _ działa podobnie jak clen ale ma mniejsze sajdy_____ 2 tyg clen pózniej 2 tyg t3 i tak na zmiane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94333 Napisanych postów 364268 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668613
salbutamol

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
on 84
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:


niezależnie jaki schemat zastosujesz to bez pkt. 6 _ wszystko o kant dupy bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94333 Napisanych postów 364268 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668613
fakt dieta to klucz do twojego celu środki dodatek

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca + susta pytanko

Następny temat

Mocny cykl... Sila piorytet i do tego kilka kg masy

WHEY premium