SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

clenbuterol aakg białko kreatyna jabłczan

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3171

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94322 Napisanych postów 364261 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668581
nie tędy droga dieta jest głodowa i zaraz połozysz na łopatki metabolizm,tyle kcal to dla kobiety 45 kg jest a nie dla ciebie.Białka daj 2gr/kg masy ciała chyba ze nie chcesz mies już zadnych mięsni na sobie redukcję lepiej zacząć z wyzszego pułapu kcal bo jak złapiesz zastój to z czego utniesz kalorie?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 155 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6770
białko dostarczam jeszcze w postaci odżywek.staram się jeść zdrowo nie nażerać się jak mam głód to jem tą tabele zrobiłem orientacyjnie to co wczoraj zjadłem nie jest dokładna tylko orientacyjna,a tak jak do tematu jak te suple z clenem dawkować chodzi mi głównie o rzeźbę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 155 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6770
termogeniki chce zastąpić clenem ponieważ już nie działają na mnie myśle 2 cykle na clenie 2tyg on 2 of i 2 on.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24286 Napisanych postów 68002 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537534
ale zacznij jesc kolego, to jest podstawa do redukowania lub masowania. lodzianin napisal minimum 2g bialka na kilogram masy ciała, wegli daj na 2g i bedziesz powoli obcinał je. sama dieta aerobami i silownia osiagniesz sukces

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 155 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6770
ok ale jak z łączeniem tych supli z clenem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24286 Napisanych postów 68002 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537534
bialko w brakach diety sie stosuje, a nie ot tak. aakg walilem zawsze przed treningiem (mega pompka) a kreatyny kilka lat nie bralem clen jak chcesz mozesz brac, sa rozne sposoby 2tyg ON 2 tyg OFF, 5 dni ON 2 dni OFF, 2 dni ON 2 dni OFF. zacznij od malej dawki jesli sie zdecydujesz na clena, ale wolalbym spalacz jakis niz od razu clen

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 155 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6770
no jusz jestem po cyklach clenburexin,tse.dodam klata 102 biceps 34.jaką dietę byście proponowali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24286 Napisanych postów 68002 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537534
białko minimum 2.5g na kilo masy ciała i zaczac od wegli 2g/kmc i obcinac je powoli. gługosc redu w zaleznosci od efektów

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94322 Napisanych postów 364261 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668581
oraz weź sie za treningi bo jest bardzo słabo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 155 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6770
a będzie sens do tego dodać gainera???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop w ramie i wezel chlonny

Następny temat

mokry drut

WHEY premium