SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

clenbuterol - zamiana zbędnego tłuszczyku w mięśnie???

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 1791

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez krzykacz z działu Doping.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1
WItam wszystkich. Jestem laikiem w tej dziedzinie i poszukuje fachowej porady dostosowanej indywidualnie do mojej sytuacji.

Mam 24 lata, wzrost 183, waga 82kg - niby standard, a jednak mnie sie nie podoba. Przerost tkanki tłuszczowej, mało masy mięśniowej.

Próbowałem ćwiczyć na sucho i przejść na dietę, po około roku ktoś mi uświadomił, że jestem strasznie chudy, wskoczyłem na wagę i szok - z 89 zrobiło się 64kg!! Upłyął kolejny rok i wróciłem do siebie(82 kg). Zacząłem jeść wszystko jak kiedyś i przestałem ćwiczyć (siła wyższa).

Teraz znów zaczyam ćwiczyć i stwierdziłem że muszę sie wspomóc. Tylko czym i jak?? I tu właśnie potrzebuję waszej pomocy.
Naczytałem się dużo teorii ale nie o to mi chodzi. Co waszym zdaniem powinienem "zażyć"? Co jeść? Jakiś program ćwiczeń??

Mam nadzieję że ktoś znajdzie trochę wolnego czasu żeby przekazać mi male know how. Z góry dziękuję.


Jeszcze jedno. Nie mam czasu na jakiś supertrening bo dużo pracuje (czasami 16h). Max co mogę poświęcić na trening to 5h tygodniowo. Do tego moja praca to samochód i biuro, czyli praktycznie zero ruchu i to zapewne stanowi duży problem w moim wypadku

Czasem lepiej stać milcząc i sprawiać tylko wrażenie idioty, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
nie da się zamienic tłuszczy w czysty mięsien,albo robisz mase albo redukujesz musisz określić swoje priorytety

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1
no i tu mam problem. nie zależy mi na robieniu z siebie "kombajnu" Chodzi mi tylko o POPRAWNĄ sylwetkę. To co mi radzisz? Robić mięsień, czy zbijać wagę?

Czasem lepiej stać milcząc i sprawiać tylko wrażenie idioty, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2096 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39137
Jezusem chyba nie jesteś, także nie baw się w cudowną przemianę tłuszczu w mięsień.
Jak chcesz dobrzy wyglądać to tłuszcz musisz spalić i nabrać masy mięśniowej.
Dział trening i dieta powinny Ci pomóc. Ewentualnie suplementacja, ale nie doping mój drogi.
Pzdr

Żyj tak, jakby każdy dzień miał być ostatnim dniem twojego życia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1
boje się że jak zacznę zbijać to znów skończe jak anorektyk. teoretycznie wage mam ok tylko jak wyżej pisalem nie widac mięśnia.

Czasem lepiej stać milcząc i sprawiać tylko wrażenie idioty, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
nie zależy mi na robieniu z siebie "kombajnu


czemu ludzie mysla ze jak zaczna budowac miesien to zrobia z siebie karkow, mr olimpia w rok


zamiana tluszczu w miesien? tego nawet w erze nie ma


najpierw redukcja, pozniej budowa miecha.

powodzenia

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
nie wiemy jak wygladasz,nie wiemy jak chcesz wyglądac kazdy z nas ma inne wyobrażenie dobrego wyglądu

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1
rozumiem. najpierw spalanie poznij budowa miesnia. ale jak już pisałem potrzebuję konkretów. jak, czym, ile i przy jakim programie radzicie spalać, kiedy i czym budowac... itp

Czasem lepiej stać milcząc i sprawiać tylko wrażenie idioty, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
redukcja- dzial trening, odzywianie, suplementacja

budowa masy - j/w



pa

DreamChaser

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T.prop przez 10 tygodni moze byc ??

Następny temat

boldenone 50 gen-far

WHEY premium