SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ckd przy bf powyzej 20%

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 365 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5652
wszedzie pisza ze nie powinno sie stosowac ckd przy bf powyzje 20%. jakiego typu to przeciwwskazania?
pytam bo osobiscie uwazam ckd za latwiejsze/przyjemniejsze do stosowania niz zbilansowana, na ktorej permamentnie glodny chodze
pozdr

pomogłem?
to nakarm dziecko www.pajacyk.pl 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Ciężko powiedzieć... to też zależy od deficytu kalorycznego, ilości tłuszczu i białka. Na pewno przy ilości kalorii z węglowodanów stanowiącej 10-15% zapotrzebowania kalorycznego i nie przesadnej ilości białka możemy mówić o low-carbie. Dr. Patrick Schrauwen w jednym z badań u swoich pacjentów po 7 dniach uzyskał pełną regulacje związaną z oksydacją tłuszczu w stosunku do poboru przy ilości węglowodanów stanowiącej 25% zapotrzebowania kalorycznego. Tłuszcz stanowił w tym badaniu 60% zapotrzebowania kalorycznego. Ogólnie spotkałem się też z opinią, że przy ilości węglowodanów mniejszej niż 25% zmiany adaptacyjne zaczynają się pojawiać bardziej wyrażnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
Nie ma przeciwwskazań. Chodzi tylko o to, że dla większości łatwiej jest stosować zwykłą redukcję na węglowodanach, a przy tym poziomnie %BF da sięspokojnie chudnąć na węglach. Zatem jeśli masz odpowiednie CKD i jesteś uzbrojony w odpowiednią wiedzę, nie widzę przeciwwskazań...

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 411 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12040
tylko rob rzadziej ladowania,im mniejszy bf tym czesciej trzeba pobudzac hormony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Ja nie polecałbym wogóle ładowań, mam tu na myśli wrzucanie w siebie tony węglowodanów przez 1-3 dni, gdy w pozostałe dni są naprawdę nisko...

Zmieniony przez - ellis w dniu 2007-01-02 10:04:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 365 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5652
czyli jak lepiej?
1. ww ponizej 30 g i ladowania raz w tyg
2. ww okolo 100 g i ladowanie gainerem tylko po treningu
zdr

pomogłem?
to nakarm dziecko www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
To trochę zależy. Jeśli chcesz się zaadpotować do odżywiania tłuszcozwego i nie wychodzić z ketozy (adaptacja enzymów, hormonów), to zrezygnuj z ładowań. Ale jeśli to typowa wycinka 6-7 tygodni, to nie widzę przeciwwskazań do ładowań. Ale polecałbym raczej TKD z węglami po treningu, niż CKD z "ogromnymi" ładowaniami przez 1-2 dni.

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 365 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5652
czy mozecie podrzucic mi jakies linki nt tkd. niestety taki sam skrot ma sport walki i co wpisze w googla, to mi taekwondo wychodzi.
zdr

pomogłem?
to nakarm dziecko www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 365 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5652
https://www.sfd.pl/Diety_Ketogeniczne_-_FAQ-t249966.html
znalazlem tylko to
przydaloby sie rozwiniecie tematu
zdr

pomogłem?
to nakarm dziecko www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
dlatego ci nie wyszukuje diet CKD bo nie umiesz się obsługiwać wyszukiwarką (zaznacz żeby szukało napisu CKD w temacie a nie w treści)


pzdr

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2007-01-02 16:44:10

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 365 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5652
no masz racje
znalazlem troche wiecej
dzieki
sog :)

Zmieniony przez - duch_banka w dniu 2007-01-02 17:18:58

pomogłem?
to nakarm dziecko www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 411 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12040
hmmm ellis ja tez ogolnie uwazam ladowanie za katorge,nie lubie ich,zle sie czuje itp ale qazar oraz chyba gdzies ty pisaliscie ze bez ladowan nie da sie zejsc nisko z bf,a na pewno duzo wolniej ze wzgledu na leptyne...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Godziny posiłków a praca i ćwiczenia ?

Następny temat

"galaretowate" cialo

WHEY premium