SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ckd co i jak jeść-przepisy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 279 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1946
Witam
Postanowiłem załozyć nowy temat dotyczący przepisów kulinarnych dla osób stosujących diete ckd ,dlaczego?ktos zapyta,by można troszke urozmaicić własne menu posiłkowe,w ten sposób może byśmy pomogli sobie i osobą zaczynające przygode z ckd odpowiedni start w ckd ,to jest bardzo ważne dobrze zacząć póxniej już jakoś leci ,jednoczesnie chciałbym prosić ,że by nie umieszczać przepisów nie pasujących do ckd,jest jeszcze moderator zawsze może usunąć temat na początek chciałbym zaproponować kapuśniak
KAPUSNIAK
Czas przygotowania:
3 godziny
Składniki dla 12 osób:
1000 g kwaszonej kapusty
1/2 głowy wieprzowej (około 2 kg)LUB GOLONKO
400 g wędzonych żeberek
400 g wędzonego boczku
50 g smalcu
100 g cebuli
1 l wywaru z kości
Przyprawy:
2 liście laurowe, pieprz, ziele angielskie, sól
. Głowę ugotować do miękka w lekko osolonej wodzie. Obrać mięso i skórę, pokroić w drobną kostkę. W oddzielnym garnku ugotować żeberka, tak aby mięso odchodziło od kości.
2. Wodę z gotowania żeberek wymieszać z wywarem z kości i dodać kapustę
kwaszoną. Na patelni przysmażyć na smalcu pokrojoną cebulę, następnie dodać pokrojony w dużą kostkę boczek wędzony, mięso z żeberek i głowy wieprzowej.
Podsmażyć.
3. Kapustę wymieszać z przysmażonym mięsem, przyprawić i gotować na wolnym
ogniu około 2 godzin.
RADA:
Głowę wieprzową można w przepisie zastąpić tłustą golonką.
Gotowej potrawy: 3,2 kg
B - 7,9g
T -19,7g
W -0,4g
Kcal-229,2 w 100g potrawy warunek zachować proporcje
gdzies w sieci sie na to natknołem warto zrobić i posmakować pomjętając o zdrowotnych właściwościach kop.kisz.

Nie spodziewajcie się niczego po człowieku, który pracuje wyłącznie dla potrzeb własnego życia, a nie dla swego trwania w wieczności.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 279 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1946
moją intencją jest oby ten temat dotyczył tylko i wyłącznie odzywiania w trakcie stosowania diety ckd przecież nie musimy jeść tego samego na okrągło,no chyba ,że to spalony temat

Nie spodziewajcie się niczego po człowieku, który pracuje wyłącznie dla potrzeb własnego życia, a nie dla swego trwania w wieczności.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
zobaczw alternatywnej drodze

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
przepis wyglada mi na diete Kwasniewskiego a nie na ckd...

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 279 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1946

Nie spodziewajcie się niczego po człowieku, który pracuje wyłącznie dla potrzeb własnego życia, a nie dla swego trwania w wieczności.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 279 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1946
oki porazka
100g tłuszczu zwierzęcego i waźmy
100g tłuszcz roslinny (oliwa z oliwek)
tabela podaje ,że słonina (to sam tłuszcz)
100g słoniny to :
Słonina BTW Kcal- 2,4 99 0 804
oliwa B T W Kcal- 0 99,6 0 889
dlaczego poleca sie na ckd oliwe ,nie chodzi mmi o to ,że ten jest nasycony
a tamten nie nasycony albo wielonienasycony
tylko o co mi chodzi ,żeby ktoś wyjaśnił jak zachodzą procesy w ludzkim organiźmie gdy spozywa ten a jak sie spożywa tamten to sie robi to ,czy tamto krótko napisac po którym dupa rosnie bardziej i dlaczego?

Nie spodziewajcie się niczego po człowieku, który pracuje wyłącznie dla potrzeb własnego życia, a nie dla swego trwania w wieczności.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta???help

Następny temat

ile?

WHEY premium