SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ciałka ketonowe

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6486

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13457
Witam.
Wczoraj zrobiłem sobie zestaw podstawowych badań krwi i moczu. We krwi wszystko wyszło w normie, niestety w moczu znajduje sie sporo ciałek ketonowych tzn. 160 (jakiś jednostek ale nie moge rozczytac)
Przegladałem różne informacje w necie ale generalnie we wszystkich jest mowa o cukrzykach , a ja nim nie jestem.
Ponoć wpływ na owe ciałka ma odpowiednia dieta. Jestem na diecie juz okolo 2 miesiecy, jem mało ale nie chodze głodny. CZy wynikiem takiej ilości ciał ketonowych moze byc zła dieta?
Czym grozi taka ilość owych cial?
I jak mam z tym walczyc?

z góry dzieki za odpowiedz.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
"Obecność ich może wskazywać na źle kontrolowaną cukrzycę, dietę niskowęglowodanową, głodzenie (w tym anoreksja i bulimia), alkoholizm. Ciała ketonowe pojawiają się w moczu u osób nie jedzących przez 18h lub dłużej. Może pojawić się również u osób chorych z nudnościami i wymiotami przez dłuższy czas. Niski poziom ciał ketonowych występuje czasami u zdrowych kobiet w ciąży"
To znalazlam w necie,ale i tak na zajeciach z biochemii mialam podobne rzeczy,wiec info sie zgadza Musisz jesc wiecej! Albo zbadaj sobie cukier. A moze bierzesz Stack II?Ten preparat bardzo podnosi poziom cukru we krwi ,imitując cukrzyce.
pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szczepionka

Następny temat

organizm ludzki taki silny a tak slaby...

WHEY premium