SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ciężka fizyczna praca a odżywki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1128

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2345
Cześć ! jestem szczupłym ważącym około 70 kg chłopakiem od kilku tyg ciężko pracuje dziennie przenoszę około 10 ton w czasie 12 g pracy więc na treningi już nie mam czasu
czuję po sobie że moim mięśniom brak po prosty paliwa i zastanawiam sie czy można było by to wspomóc odżywką wykorzystać ten wysiłek i uzyskać dzięki temu jakiś efekt
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
podstawa to dieta, możesz ją w pracy uzupełniać gainerami lub odżywkami wysokobiałkowymi
dodatkowo możesz się zaopatrzyć w BCAA na regeneracje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1063
Dokladnie, gainer dobry np jumbo lub bialko sa w takiej sytuacji dobrym rozwiazaniem, dodatkowo Bcaa dla regeneracji, mozna jeszcze jakies witaminy jak mega dayli one
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2345
rozejrzę się dziś za odżywkami a waszym zdaniem jaki produkt w rozsądnej cenie jest na tą chwile godny polecenia ? i czy na początek kupowanie samej odżywki bd miało sens bo na tą chwile mam ograniczony budżet .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
jak masz ograniczony budżet to najpierw dopnij dietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Jw, szkoda kasy na suple jak się będziesz źle odżywiał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2345
nie wiem czy pytanie odnośnie diety na tym forum mam sens bo wiarygodną ocenę tego czego potrzebuje mój organizm może wystawić po ówczesnym przebadaniu dietetyk ogólnie mam świetna przemianę materii jem za 2óch a wagi nie przybywa , co do suplementów rozumiem że nie ma sensu się w to bawić ogólnie nie zależy mi na pakowaniu się a na tym by wspomóc swoje mięśnie , bo po kilku dniach pracy odczuwam już drętwienie rąk jak wcześniej wspomniałem sporo dziennie kg przerzucam w takim razie może same witaminy wystarczyły by ?
ewentualnie może jakieś specyfiki które w jakimś stopniu zapełniły by braki w diecie ?

Zmieniony przez - aronax w dniu 2014-06-07 11:53:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
czy potrzebujesz witam,in też zależy od diety
jeśli dostarczasz odpowiednia ilość z pożywienia to dodatkowo nie musisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2345
w takim razie jak powinna wyglądać moj dzienny posiłek ogólnikowo , bo jak wspomniałem po kilku dniach drętwieją mi ręce pewnie dlatego że mięśnie spaliły całe paliwo z organizmu po za tym zażywam ostatnio witaminy w tabletkach które niby wspomagają dzienny posiłek

Zmieniony przez - aronax w dniu 2014-06-07 12:13:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Magnez, potas można by dorzucić, ogólnie kompleks minerały-witaminy byłby ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2345
jest również magnez i potas zawarty w tym suplemencie witaminowym , a wiec może coś ustalmy w końcu zakładając że ułożę sobie dietę która bd jeszcze wspomagana wyżej wymienioną multiwitaminą :P
jaki produkt bd dla mnie najbardziej przydatny ?

Zmieniony przez - aronax w dniu 2014-06-07 16:24:21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"pierwsza" suplementacja - rada

Następny temat

Suplementacja ktoś doradzi?

WHEY premium