SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ciężar w dół

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 936

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 228
Czytałem tu na forum jakiś art... tam było wspomniane o tym iż bez sensu jest że na początku robi się mniejszym ciężarem a potem im mniej siły dokłada się ciężaru. Pomimo tego wszyscy cwiczący ktoeych znam robią własnie tak. CZy nie lepiej zaczynać od najwyższego ciężaru i schodzić w seriach w dół ? CZy jest to sprawdzony przez kogoś (lepszy?) sposób ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 641 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5376
ten pierwszy to progresja a drugi regresja. Niektorzy cwicza ta metoda niektorza ta:) Wiekszosc jednak stawia na progresje.Ktore lepsze to juz sprawa dyskusyjna

Walcze do ostatniego tchu, każde powtórzenie dla mnie kwestią bytu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
A niektórzy ćwiczą stałym ciężarem i też jest dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
ja ćwiczyłem i progresją i regresją.
Oba sa dobre tyle ze pod obie metody trzeba inaczej dobierac ciężary.
Jakieś konkretne pytania masz to wal.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
regresja nie dla początkujących imo.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
Koniu151 - Zwłaszcza jak się zapomina o odpowiedniej rozgrzewce!

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1030
rób stałym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moje FBW

Następny temat

fbw czy rzeczywiscie dobry ?

Wiecej