SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chudzielec

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13
Witam mam na imię Rafał!
Mam 16 lat 180cm i ważę 62kg a chciałbym ważyć około 80kg żeby zacząć co kolwiek kombinować ze swoim ciałem (rzeźba i te sprawy...)chciałbym przytyć i ułożyłem sobie za pomocą stron i poradników dietę:


Posiłek 1-100g owsianki 2 ugotowane jajka

Posiłek 2-100g sera twarogowego,2 kromki chleba pełnoziarnistego,łyżka masła orzechowego

Posiłek 3-200g fileta z kurczaka,100g ryżu brązowego,surówka,oliwa z oliwek

Posiłek 4- 3 banany

Posiłek 5-Omlet:2 całe jajka 3 białka jaj, 100g płatków owsianych

Posiłek 6-200g fileta z ryby,duży pieczony ziemniak,warzywa,oliwa z oliwek

Posiłek 7-200g fileta z kurczaka,porcja warzyw,łyżka masła orzechowego


Prosiłbym kogoś doświadczonego o poprawienie mojej diety i dodatnie jakiś odżywek(białko, na masę itp )


Proszę. Was ;)
Byłem u lekarza i robiłem wszystkie badania jakie musiałem i wszystko jest ok nie mam żadnych chorób ani nic ;)
Z góry dziękuję
2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
Jak dodać zrzut z potreningu.pl
https://www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html 
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

*Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
ehh... miałeś wstawić w tabeli ale cóż :)

1.Okej
2.Twaróg na noc tu daj jakieś mięso. Okej ale waż lepiej ten chleb i masło a nie tak na oko. Kromka,łyżka kieliszek chochla.
3.Okej
4.Potreningowy? Okej ale jakiej wielkości te banany że aż 3? nie za dużo cukru prostego ?
5,6,7. Wszystko jest okej, ale tak jak mówiłem. Podejrzewam że jest ułożona na wiele za dużo niż potrzebujesz. Lepiej żebyś ważył wszsytko i miał wyliczone a nie na oczko... Twaróg na noc z tłuszczami.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w napisaniu diety na zjechanie z wagi

Następny temat

Odchudzanie

WHEY premium