SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chudy leszczyk do oceny

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13381

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13931
Pudzian się urodził pudzianem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 201 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5601
hehe... no wlaśnie a więc jednak jest wyjątek


...
a co do tematu artykułu
może "chudy leszczyk" sie urodzil chudym leszczykiem ale ma szanse umrzeć mięsistym szczupakiem

Wesołych Świąt chłopaki: ) dużo jajek szamajcie będzie dobra masówa:D

Prawdziwa Siła Drzemie W Sercu, Nie W Słowach...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 891
Ja bym na Twoim miejscu nie cwiczyl jeszcze, ale jesli cwiczyles juz 5 miechow to moze byc za pozno, zwlaszcza, ze mowisz,ze wiekszosc jest wyzsza od Ciebie. Ja zaczalem rosnac dopiero w wieku 16 lat i uroslem 26 cm,az strach pomyslec co by bylo gdybym zaczal cwiczyc w wieku 14 lat...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31117
to że ćwiczenia zatrzymują wzrost to mit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 891
To dlaczego Ci, ktorzy zbyt wczesnie zaczeli cwiczyc sa zwykle bardzo niscy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31117
mam 16 lat ćwicze od 15 miesięcy i mam 190cm albo nawet troche więcej urosłem odkąd zaczęłem ćwiczyć coś koło 4-5cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2731
Jest chudo ale jak na 5miechow to zrys jakis juz jest jeszcze duzo pracy przed toba masa masa masa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 891
Jarot09, a skad pewnosc, ze gdybys nie cwiczyl nie urosl bys 10 cm ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2016
A ja zanim zaczelem cwiczyc mialem 162 cm a po 5 miesiacach uroslem 10cm i przytylem 9 kg . I w sumie wali mnie tenwzrost wystarczy mi jak urosne jeszcze 3 cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1020
Jeśli chodzi o diete to jestem troszke innego zdania niz wiekszosc. Nie trenuje tylko na salce wiec diety mi nie sa zabardzo potrzebne(poniewaz dieta na salke nie komponuje sie z dieta z inna moja dyscyplina) a po drugie szkoda mi pieniedzy. Moja rada - "jedz wszystko co popadnie " . Unikam tylko tłustego mięsa bo zamula mnie a tak to ciagle ruszam gębą ;]A co do wzrostu to sie nie przejmuj ja roslem do 18stki. I chyba nadal rosne :P

Zmieniony przez - sopek w dniu 2007-08-09 18:59:04

Zmieniony przez - sopek w dniu 2007-08-09 19:00:05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3 lata cwiczen ,sam nie wiem czy ?

Następny temat

20 lat, na poważnie po przerwie od stycznia

WHEY premium