SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

choroba

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 764
witam mam 18 lat trenuje od marca mam oto pytanie do was poniewaz byly teraz swieta i sylwester a wiec sie popilo troszke a w dodatku rozchorowalem sie po sylwestrze i jest niedziela a ja jestem chry jutro chcialbym zaczac trening robilem sile przed swietami 3x w tygodniu co polecacie za trening do powrotu do formy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Ja bym wolał się na Twoim miejscu wykurować, żeby za tydzień znowu nie mieć przerwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 764
no zobacze jak sie jutro bede czyl a jak bym zaczol za tydzien to jaki bys plan polecil super serie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Nie wiem, jakieś fbw na rozruch
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MMA+Siłownia+basen-Dzienniczek dżo - dża.

Następny temat

BŁAGAM POMOCY!! Dieta i trening na mase do oceny!!!!

WHEY premium