SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chore zatoki a ilość białka w diecie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2138

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Witam. Choruję od października na zatoki, więc to kawał czasu. Przeważnie ratował mnie otrivin itp ale też brałem antybiotyk który pomógł tylko na czas brania. Przez ten okres byłem na diecie wysokobiałkowej z jakimiś małymi przerwami. Nie mogę wyleczyć tych zatok. Ostatnio przewinął mi się temat na forum w którym jeden z kolegów opisał jak jego "niekonwencjonalny" lekarz stwierdził że ma chore zatoki od zbyt dużej ilości białka.
Obecnie nie jestem na diecie już 2 tygodnie i zauważyłem że zatoki powoli odpuszczają ( zdrowieją), tak jakby stan zapalny się zmniejszał. Wcześniej nie zwracałem uwagi na taką zależność bo nawet nie przyszło mi do głowy.
Czy ktoś z forumowiczów mógłby mi wytłumaczyć taką zależność albo podpowiedzieć gdzie tego szukać? Bardzo zainteresowała mnie taka zależność i dlaczego coś takiego ma miejsce.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
przyczyn moze byc setki.. niby zbyt duza podaz bialka, mleka, nabialu moze jakos wplywac na to równiez.. moze jestes akurat takim przypadkiem

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Niech laryngolog wyśle Cię na badanie wydzieliny i dopiero wdroży odpowiednie leczenie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
laryngolog to i tak widzę nieunikniony ale zaciekawiła mnie taka zależność
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Złamana strzałka a powrót do treningów.

Następny temat

Białe plamy po DERMOVATE

WHEY premium