SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cheat meal na redukcji?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2193

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 398
Jestem obecnie na redukcji od...3 tygodni. Dokładniej to LC.. B-2g ww2g t1,5g. Od jakiego czasu powinno się robić cheat me ale? I jak z mikrosklanikami, do ilu mam powiększyć ww? I czy ma być to taka sama ilość kalorii czy ja zwiększyć?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
nie ma takiego obowiązku
więc nie trzeba robić wcale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Tym bardziej jak masz węgle, jakby była ich ograniczona ilość np. poniżej 30g to trzeba

Jak ww 2g to pewnie ponad 100 wychodzi więc zapotrzebowanie dla organizmu jest spełnione

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 398
No niby mam 104 ww ale zadko powyżej 100 udaje mi się wyjść..:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1924
Wszystko zależy od wysiłku i treningu jaki stosujesz i ile kręcisz kardio . Ja na redukcji raz na miesiąc lubię zjeść taki posiłek następnego dnia fajnie wyglądasz na treningu taki ubity i spompowany . Raz na jakiś czas na redukcji nie zaszkodzi tylko rozsądnie i bez przesady nie co tydzien .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
To od Ciebie zależy na ile sobie możesz pozwolić. Z reguły jest tak, że im niższy poziom tkanki tłuszczowej, tym częściej można sobie pozwolić na cheat meal.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 398
domer
To od Ciebie zależy na ile sobie możesz pozwolić. Z reguły jest tak, że im niższy poziom tkanki tłuszczowej, tym częściej można sobie pozwolić na cheat meal.

U mnie jest 17,8% :///
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 334 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13930
3 tyg troche za szybko, ja sie zdecydowałem na cheata po 3 miesiącach redukcji jak zauważyłem stagnacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 398
To poczekam do zastoju :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 78 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1540
Może nie powinienem pisać, ale coś mnie kusi.
Wg mnie cheat meal powinieneś zrobić sobie kiedy już nie wytrzymujesz psychicznie, kiedy naprawdę masz ochotę. Możesz zrobić ten jeden dzień, przecież nic się nie stanie. Rezultaty z jednego dnia się nie liczą, bo i tak potem znowu wejdziesz na ten normalny tryb. Najważniejsze, żeby psychika Ci przez to nie siadła, bo wtedy to żadnych rezultatów nie uzyskasz. Nie bój się tego, pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś na wzór low carb do oceny :-)

Następny temat

Jak długo na Ketozie

WHEY premium