SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chce zniechęcić dziewczynę do jej diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1247

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 282
Wiecie jak jest. Dziewczyna (28 lat) postanowiła się odchudzić. W związku z tym, iż wie że troszkę interesuję się tematyką 'jedzeniową' zapytała mnie o zdanie na temat następującej diety. Muszę jej coś powiedzieć - tylko musi to być bardzo rzeczowo (nie pytajcie dlaczego) - żeby ją do niej zniechęcić. A oto TO cudo:

Dieta kopenhaska

Lunch i obiad można zmieniać nawzajem, jeśli będzie to miało miejsce tego samego dnia. Dieta zmierza do zmiany przemiany materii, co prowadzi do tego, że po 13 dniu możesz jeść normalnie bez obaw tycia przez pierwsze dwa lata. Jeżeli dietę przeprowadzisz rygorystycznie, zgubisz nadmiar tłuszczu (7-20 kg). Kurację przeprowadza się 13 dni i ani jeden dzień więcej ani mniej.

Jeżeli podczas kuracji wypijesz lampkę wina, piwo, zjesz słodycze albo żujesz gumę do zucia, jesz dodatkowe jedzenie, to przerywasz kurację od razu i w związku z tym ginie efekt. Jeżeli kurację przerwiesz przed upływem 6 dni, możesz ją powtórzyć od nowa po 3 miesiącach. Jeżeli kurację przeprowadziło się punkt po punkcie we wszystkim, nie można jej absolutnie powtórzyć szybciej niż po roku. Zaleca się jednak, aby kurację powtórzyć po 2 latach (jeśli to potrzebne). Ze względu na długość kuracji jest ją trudno zaplanować, należy się upewnić czy w tym czasie nie jesteśmy zaproszeni do znajomych na urodziny czy inne przyjęcie.

Jeśli jesteś głodny - wypij szklankę wody. Pij przynajmniej 2 litry wody dziennie!!!

DZIEŃ 1, 8

Śniadanie:1 kubek kawy, 1 kostka cukru
Lunch:2 jajka na twardo, gotowany szpinak , 1 pomidor
Obiad:1 duzy befsztyk, sałata z olejem i cytryną

DZIEŃ 2, 9

Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru
Lunch:1 duzy befsztyk, sałata z olejem i cytryną
Obiad:1 plaster szynki, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego

DZIEŃ 3, 10

Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru, 1 grzanka
Lunch:gotowany szpinak,1 świeży owoc, 1 pomidor
Obiad:1 plaster szynki, 2gotowane jajka, sałata z olejem i cytryną

DZIEŃ 4, 11

Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru,
Lunch:tarta marchewka, jajko na twardo, twarożek naturalny
Obiad:sałatka owocowa,2-3 szklanki jogurtu naturalnego

DZIEŃ 5, 12

Śniadanie:duża tarta marchew z cytryną
Lunch:duża chuda ryba
Obiad:1 befsztyk, sałata i brokuły

DZIEŃ 6, 13

Śniadanie:kubek czarnej kawy, kostka cukru
Lunch:kurczak, sałata z olejem i cytryną
Obiad:2 jajka na twardo, duża marchewka

DZIEŃ 7

Śniadanie:kubek herbaty bez cukru
Lunch:kawałek chudego grilowanego mięsa
Obiad:NIC
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
niech sobie policzy swoje zapotrzebowanie dzienne pi razy drzwi i potem policzy zapotrzebowanie dzienne wychodzące na tej diecie o ile to mozna nazwać dietą bo to zwykła głodówka
owszem coś tam zrzuci ale na pewno nie będzie to w pełni tłuszcz zejdzie jej też troche wody a gdy skończy tą głodówkę gwarantuje że rzuci się na jedzienie potem nastąpi efekt jojo i znów będzie szukała cud diety
poza tym nic to nie ma wspólnego ze zdrowym żywieniem i w ogóle ze zdrowiem
żeby schudnąć trzeba zmienić trochę nawyki żywieniowe i ułożyć dietę z ujemnym bilansem będzie chudnięcie wolne ale za to skuteczne i zdrowe bez odczuwania głodu

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
najbardziej śmieszna dla mnie dieta to kopenhaska
więcej jem na śniadanie niż 1dzień takiej diety
powiedz swojej dziewoszce,że mniej wcale nie znaczy lepiej...owszem waga spadnie,ale będzie to sama woda,a chyba zależy jej na wytopieniu tłuszczu,a nie utracie samej wodzie
no i co najważniejsze założę się,że efekt jojo gwarantowany

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 355 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4254
W dziale fitness jest cały post dotyczacy tej diety.
Ona nie jest głupia, oparta o naukowe fakty, tylko że trzeba sie bardzo pilnować zeby nie zrobic sobie krzywdy.

Vena to jak dobrze pamietam jest dieta podczas której wchodzisz w ketoze i palisz tluszcz, więc samej wody nie straci.

Ja osobiście nigdy bym jej nikomu nie polecała.

rower-power

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
jeśli już mówimy o ketozie to na pewno poleciłabym CKD (którą sama kiedyś stosowałam) a nie dietę,gdzie jesz 2-3posiłki dziennie i śmieszne dla mnie nazwanie posiłkiem czegoś,co składa się z kawy+cukier
każdy ma swoje zdanie...ale widziałam "efekty" kobiet stosujących tę dietę,ale po 2-4tyg wyglądały no sorry gorzej niż przed

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
dziewczynie wystarczy zwykła zbilansowana dieta z ujemnym bilansem

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
s.m.p.a. ja jestem dziewczyną i mi zbilansowana z ujemnym bilansem nie pomaga
na mnie tylko działa dużo białka i niskie węgle

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
w zalezności od budowy oczywiście może źle liczysz bilans

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
liczyć to ja już umiem
zawsze kombinuję tak,aby było dobrze...tzn.staram się,ale czasami nie wychodzi

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prośba o diete

Następny temat

bialko NitroProGen + dextroza a picie wody ...

WHEY premium