SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chce sie rzezbic czy zostanie cos zemnie

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22184

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Widać duże błędy treningowe i nieumiejętność angażowania poszczególnych grup mięśniowych.Sylwetka otłuszczona,niesymetryczna.Przeanalizuj to co robisz i zacznij to robić z głową.Po zgubieniu 10kg,nadal nie zobaczysz "kraty" na brzuchu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 694 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16612
Tak to jest, jak się za wszelką cenę walczy o szybkie "przyrosty masy". Przynajmniej będziesz na przyszłość wiedział, czego nie robić.

zdrówka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 480
przypominasz mi kluczyka ze świecia taki wózek heh ale co tam i tak mizernie to wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na twojej dyskotece chyba nikt nie zwraca uwagi na bary i klate nie ? tylko biceps ruuuuuuuuuuuuuulz hah


dziwna ta dyskoteka bo u nas to jeszcze bary i klate majo chłopy

Zmieniony przez - Anabolicco w dniu 2008-06-12 10:51:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2590
no to co mam w koncu masowa dalej ale juz z dobra dieta i cwiczeniami czy do wyrzezbic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 360 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8632
napisałem ci co robic i nie tylko ja:/trzeba ci to rozrysować czy poprostu nie dopuszczasz myśli bycia chudym przez jakiś czas??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Spójrz w lustro i sam podejmij decyzję.To Ty masz czuć się dobrze w swojej skórze.Jak Ci powiem przefarbuj włosy i załóż sukienkę,zrobisz to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 315 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4610
Body line sog

TY MOW CO WIESZ
JA WIEM CO MOWIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Body mysle ze jesli powiedzal bys mu ze po tej zmianie imiczu pojdzie 4 cm na bicu to by tak zrobil...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 273 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2121
Anabolicco
hahaha

Sog dla Ciebie ;d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

witam ponownie ;) obecnie w trakcie cyklu....

Następny temat

17 lat, staz ok.. 3 lata. Do oceny...

WHEY premium