SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chce schudnąć skutecznie (pytania)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 142
witam, ważę 103kg i mam kilka pytań odnośnie odchudzania, a mianowicie czy dobrze robię stosując dietę 500-1000 kalorii, a po drugie chciałbym się dowiedzieć ile kalorii dziennie zwiększać po ukończeniu diety, ponieważ nie chciałbym mieć efektu jo-jo :(. Proszę was o w miarę szybką i mądrą odpowiedź to dla mnie bardzo ważne.

Pozdrawiam, Karol

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 103

Wzrost: 180 ponad

Obwód klatki: -

Obwód ramienia: -

Obwód talii: -

Obwód uda: -

Obwód łydki: -

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: -

Aktywność w ciągu dnia: żadna

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: -

Odżywianie: jestem na diecie 500-1000kalorii

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: -

Stan zdrowia: -

Preferowane formy aktywności fizycznej: -

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: -

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: nie

Stosowane wcześniej diety: -
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
103 kg i 1000 kcal?? :O błąd... baardzo nie zdrowo... twoje zapotrzebowanie na te wage nawet przy minimalnym ruchu to ok. 2800kcal... wystarczy, że stopniowo będziesz zmniejszał ilość kcal na początek nawet możesz na bilansie zerowym troche ruchu i prawdopodobnie waga będzie leciec. później stopniowo kcal w dół i wszystko będzie w porządku...
wypowiedza się inni to myśle, że podobnie do mnie ci odradza stosowanie takiej diety..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 142
dzięki za odpowiedź abadu, może jeszcze ktoś się wypowie na ten temat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Wiek 26 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 819
https://www.sfd.pl/Moja_walka_:_-t461928.html tu masz link ten gościu doszedł do czegoś jego celem było schudnięcie z takiej masy i schudł .Ciężka praca daje efekty ja też mam ten problem ze schudnięciem i zaczynam też ciężko pracować chcesz to napisz do mnie na gg razem będzie nam łatewiej schudnąć ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 142
witam all, ponownie na sfd, schudłem na samej diecie MŻ (Mniej Żreć) sporo kilogramów, ważę aktualnie poniżej 95kg na czczo, teraz pytanko do tych którzy są obeznani w sprawie spalania tkanki tłuszczowej, mianowicie chcę zacząć chodzić na siłownie i czy treningi siłowe są lepsze przy spalaniu niż treningi aerobowe/interwały? Jedni mówią że tak, inni znowu że nie :/

Będę wdzięczny za odpowiedź na mój temat, i ewentualne rady :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 414 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3416
Najlepiej jedno i drugie ale zacznij od aerobow jakis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2664
bilans zerowy, przestrzegaj 10 wskazowek zywieniowych, duzo ruchu rowerek, bieganie + trening siłowy 3x w tygodniu.

Pomogłem? -> zarzuć soga.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wakacyjne zajęcia yogi w PasionLatina

Następny temat

nowa dieta (podbijamy kalorie)

WHEY premium