SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chce miec duzego...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 7963 Napisanych postów 80592 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 681385
don dobrze że się pochwaliłeś
jak to mówią kobiety wielkość się nie liczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24841
****a, pisałem w pośpiechu. Miało tam być lat po liczbie, a to iloma cm dysponuje to już mój i mojej panny biznes.
Zgadzam się z Twoją wypowiedzią. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2692
Ulek cóż 8 cm to mało, ale jak byś umiał tego używać to coś by na pewno z tego było. Poza tym jak widać piszesz na forum - więc masz palce. Palcami i językiem również można zrobić przyjemność kobiecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 248 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7673
Kiedyś wpadło mi w ręce coś takiego, nabijałem na tym sobie punkty na rapidzie bo szło jak świerze bułeczki
Znaj moje dobre serce, masz za free
WPROWADZENIE

Powiększenie penisa jest możliwe !
Jeśli chcesz, by twój penis był dłuższy, grubszy, czy twardszy w czasie erekcji – możesz to osiągnąć poprzez odpowiedni trening w domowym zaciszu. Może to zaskakujące, ale penis jest najbardziej podatną na kształtowanie częścią naszego ciała!
Metody, które chcemy ci zaproponować to po prostu odpowiednio skonstruowane fizyczny ćwiczenia. Nie polecamy metod związanych ze stosowaniem drogich i niezbyt bezpiecznych pompek próżniowych, ani też chirurgicznego skalpela. Operacyjne powiększanie penisa jest skuteczne tylko częściowo. Natomiast niesie ze sobą ryzyko powikłań.
Tylko poprzez odpowiednie ćwiczenia możesz zapewnić sobie konkretne i trwałe rezultaty bez efektów ubocznych. Jedyne wydatki, jakie cię przy tym czekają, to zakup wazeliny kosmetycznej lub jakiegoś olejku, czy balsamu do ciała.
Jeśli poświęcisz trochę swojego cennego czasu, możesz uzyskać:
powiększenie długości penisa w stanie wiotkim i podczas wzwodu
powiększenie obwodu penisa w stanie wiotkim i podczas wzwodu
korektę niewłaściwego kształtu penisa
wzmocnienie i usztywnienie erekcji
zwiększenie siły i objętości wytrysku
osiągnięcie całkowitej kontroli nad wytryskiem
wzrost produkcji testosteronu
Twój wiek jest bez znaczenia. Są ludzie, którzy rozpoczynają po sześćdziesiątce i osiągają znakomite rezultaty!
Jeśli wiek nadwątlił twoją potencję - musisz spróbować ! Przede wszystkim, oprócz powiększenia rozmiarów prącia, odzyskasz osłabioną sprawność w łóżku. Możesz spowodować, że twoje rekcje będą twarde i długotrwałe. Nie musisz zażywać drogich i wywołujących skutki uboczne farmaceutyków !

Możesz powiększyć długość swojego członka o 3 do 8 cm w ciągu 3 do 6 miesięcy !
Równocześnie wzrośnie też odpowiednio jego średnica !
Prezentowane tu metody są bezpieczne i całkowicie naturalne. Opierają się na naturalnych cechach budowy penisa. Niektóre były znane i stosowane od wielu stuleci przez różne nacje (zwłaszcza przez Arabów).
30% mężczyzn na świecie ma problemy z powodu nienaturalnej krzywizny prącia pojawiającej się przy wzwodzie. Bywa, że ich partnerki skarżą się na związane z tym dolegliwości w czasie stosunków. Jeśli problem ten jest również twoim udziałem dowiesz się, jak odpowiednio postępując skorygować nadmierne krzywizny.
Skuteczność programu wynosi 98%. Jest niezależna od wieku, ogólnej kondycji, czy początkowego rozmiaru prącia.
Efekty pojawiają się przeważnie po ok. 3 tygodniach ćwiczeń. Niektórzy dostrzegają pierwsze efekty już po tygodniu, inni po miesiącu. Przy czym najczęściej najpierw zauważalny jest przyrost długości prącia wiotkiego, a nieco później w stanie erekcji.
Uzyskane efekty są trwałe. Kiedy po pewnym czasie uznasz, że osiągnąłeś zamierzone rezultaty i przerwiesz trening - twój penis NIE POWRÓCI do dawnych rozmiarów ! Dotychczasowe efekty pozostaną.
Poniżej znajduje się krótki zarys informacji na temat działania najpopularniejszych ćwiczeń powiększających prącie.
Arabska technika Zsuwanie pierścienia
Metoda Zsuwania pierścienia wywodzi się z terenów dzisiejszej Arabii Saudyjskiej, gdzie była stosowana od wielu stuleci. Posiadanie wielkiego, dobrze rozwiniętego penisa było powodem do dumy, znamionowało siłę i witalność.
Technika powiększania i wzmacniania penisa była przekazywana przez ojców wchodzącym w wiek dojrzewania chłopcom. Trening prącia trwał systematycznie, codziennie, aż chłopiec osiągał wiek dorosły. Ćwiczenia fizyczne wspomagane były afiliacjami i ćwiczeniami oddechowymi. Przekazy mówią, iż penisy niektórych arabów osiągały w ten sposób monstrualne rozmiary przekraczające 20 cali długości! Po roku systematycznego treningu prącie przeciętnego młodego araba osiągało wymiary przy wzwodzie: 10 cali długości i 6 cali obwodu!
Zsuwanie pierścienia wydłuża i pogrubia penisa. Wykonując je wtłaczasz „na siłę” krew (w większej ilości niż wpływa podczas normalnego wzwodu) do przestrzeni naczyniowych ciał jamistych i ciała gąbczastego powodując ich rozciąganie. W miarę kontynuowania systematycznych ćwiczeń twój penis będzie mieścił coraz więcej krwi. A więc będzie coraz większy i grubszy przy wzwodzie, a w stanie wiotkim będzie zwisał niżej. W stanie erekcji będzie twardszy. Już po miesiącu regularnych ćwiczeń powinieneś zauważyć pewną różnicę. Będzie ona wyraźna po kilku miesiącach. Natomiast po pierwszym roku rzetelnego treningu długość twojego penisa może się zwiększyć o 10 cm!
Efektywne sesje Zsuwania pierścienia powinny trwać co najmniej 30 minut.
Wydłużanie i Mocne Rozciąganie
Są to ćwiczenia rozciągające tkankę penisa. Czynią go dłuższym zarówno w czasie erekcji jak i w stanie wiotkim. Wydłużanie działa jak używane przez niektórych obciążniki, ale pozbawione jest związanego z ich stosowaniem ryzyka. Używanie ciężarków prowadzi bowiem do niedokrwienia penisa. Wydłużanie może być wykonywane codziennie, a powinno być min. 3 razy w tygodniu.
Mocne rozciąganie też wpływa na długość penisa, a ponadto ma na celu rozciągnięcie skóry worka mosznowego i uzyskanie efektu większych jąder. Ćwiczenie to stymuluje też wzrost produkcji androgenów.

Dlaczego ćwiczyć?
            Penis jest, co nietrudno sobie uświadomić, częścią twojego ciała. Kondycja nie ćwiczonego i zaniedbanego penisa, tak jak każdej innej części ciała, będzie się z wiekiem pogarszać. To być może trudno przyjąć do wiadomości, ale fakty pozostają niezmienne. Natomiast nie musi tak być. Konsekwentny trening Zsuwanie pierścienia, Wydłużanie, Naprężanie zapewnią ci dobrą seksualną kondycję przez całe życie, bez względu na wiek.
            Jeśli oczekujesz powiększenia rozmiarów prącia, daj sobie minimum 1 miesiąc czasu. Oczywiście, miesiąc ten musi upłynąć pod znakiem intensywnego i rzetelnego treningu. Po 4 tygodniach powinieneś odnotować przyrost długości w granicach 1,5 – 2,5 cm. Generalnie zależy to od twoich indywidualnych cech budowy i czasu poświęconego na ćwiczenia.
Ogólnie rzecz biorąc drogi są dwie, a wybrać musisz sam:
poświęcasz czas na ćwiczenia, codziennie, do końca życia. W zamian otrzymujesz pewność i zaufanie co do swoich możliwości i radość z udanego, w pełni realizowanego życia intymnego,
lub postępujesz tak jak dotychczas. Zaoszczędzony czas poświęcasz na inne rzeczy. Lata mijają, twoje i tak nie odkryte do końca możliwości są coraz mniejsze, nigdy nie doświadczysz tak jak mogłeś jednego z bardzo istotnych aspektów życia.
Czas będzie upływał bez względu na to, czy będziesz ćwiczył, czy nie. Jeśli się przełamiesz i zmobilizujesz do codziennego treningu, to po pewnym czasie stanie się to coraz mniej kłopotliwe. Stanie się jednym z tych codziennych, zwykłych zajęć.
A po 6 miesiącach będziesz zupełnie nowym mężczyzną!
Pamiętaj, jeżeli nie robisz nic – niczego nie osiągniesz.


Część I
Trening podstawowy

Zanim zaczniesz
Ćwiczenia zawarte w podręczniku stosujesz na własną odpowiedzialność. Autorzy nie odpowiadają za żadne bezpośrednie lub pośrednie skutki stosowania zawartych w nim informacji. Przed przystąpieniem do ćwiczeń należy uważnie czytać instrukcję i zasięgnąć porady lekarza.
!
Przystępując do ćwiczeń zawartych w niniejszym podręczniku oznajmiasz, iż zapoznałeś się z treścią tej klauzuli i wyrażasz zgodę na zawarte w niej warunki.
Przed rozpoczęciem ćwiczeń należy przeczytać uważnie wszystkie rozdziały i zdecydować, na które ćwiczenia chcemy położyć największy nacisk. Układ programu pomyślany jest tak, by zapewnić łatwy i szybki dostęp do zawartych w nim instrukcji.
Opis każdego ćwiczenia zawiera informacje o jego działaniu i wskazówki praktyczne. Zanim przystąpisz do treningu, upewnij się, że wiesz, na czym polega i jakie korzyści może dać wybrane przez ciebie ćwiczenie.
By trening przyniósł ci jak najwięcej korzyści pamiętaj o następujących rzeczach:
zapoznaj się z podstawami ćwiczeń
zawsze zaczynaj od Gorącego okładu
wykonuj Ćwiczenia oddechowe i Umysłowe wizualizacje
prowadź zdrowy tryb życia i odżywiania
Mamy nadzieję, że przy pomocy naszego podręcznika odmienisz swoje życie na lepsze!
Ćwiczenia oddechowe
            Do treningu fizycznego warto włączyć wskazówki zawarte w tym rozdziale oraz Umysłowe wizualizacje. Wykorzystamy w ten sposób wszystkie dostępne możliwości, by osiągnąć jak najwięcej w jak najkrótszym czasie.
Prawidłowe oddychanie jest bardzo pomocne. Utrzymuje nasze siły witalne na odpowiednim poziomie, ponadto ułatwia opanowanie sztuki samokontroli.
            Przeciętnie człowiek oddycha wykorzystując 1/5 pojemności płuc. Naucz się oddychać pełną piersią. Odkryjesz, jak bardzo to pomaga. Będziesz miał więcej energii i jaśniejszy umysł na co dzień.
Prawidłowy oddech
            To bardzo łatwe. Zaczynamy od wyciszenia się.
Oczyść umył z wszelkich trosk i zmartwień, nie myśl o pracy, szkole, zepsutym aucie ... zupełnie o niczym
Zrób bardzo głęboki wdech przez nos
Wydychaj ustami powoli. Wydech niech trwa ok. 3 – 4 sekundy
Oddychaj w ten sposób minimum 20 minut dziennie. Nic nie stoi na przeszkodzie, byś oddychał tak jadąc do pracy, w kolejce po koszyk w sklepie, oglądając mecz w telewizji itp. Będziesz czuł się raźniejszy, bardziej energiczny i jasny.
Gdy ćwiczysz Zsuwanie pierścienia
Prawidłowe oddychanie podczas Zsuwania pierścienia w dwójnasób pomaga osiągnąć wymarzoną długość penisa.
Zacznij ćwiczyć Zsuwanie pierścienia tak jak zwykle
Po około 200 powtórzeniach przejdź do ćwiczenia Żelazny pierścień
Od tego momentu zacznij oddychać jak to opisano powyżej. Podczas, gdy wdychasz powietrze nosem, wyobrażaj sobie kulę energii rosnącą w twoim brzuchu. Przy pełnym wdechu zatrzymaj powietrze na sekundę, po czym zacznij powolny wydech przez usta i równocześnie zsuń pierścień w dół. Podczas wydechu wyobraź sobie, że kula energii opuszcza cię uchodząc przez penisa i wydłużając go. Zdejmij pierścień kilka razy normalnie, po czym znów wykonaj ćwiczenie z wizualizacją.
Zrób 500 – 600 Pierścieni, w tym ok. 20 do 50 z wizualizacją
            Pamiętaj, głębokie oddychanie sprawia, iż twój organizm otrzymuje więcej życiodajnego tlenu. Wszelkie ćwiczenia wykonasz dzięki temu wydajniej. Na co dzień będziesz miał więcej energii, a twoje płuca będą zdrowsze.


Umysłowe wizualizacje
            Zwróćmy uwagę na kwestię wykorzystania mocy umysłu i wyobraźni.
Jak wiadomo, nasz umysł posiada potężne możliwości, które jednak najczęściej pozostawiamy uśpione
i w sposób świadomy ich nie wykorzystujemy. Umysł kształtuje wszystkie aspekty naszego życia, nasze osiągnięcia, zdrowie itp. Za sprawą umysłu wywieramy wpływ na świat zewnętrzny.
            Trzeba pamiętać, że trening penisa niczym nie różni się od normalnego fizycznego treningu ciała. Podlega tym samym zasadom. Jeżeli chcesz widzieć rezultaty musisz trenować. Musisz trenować regularnie i z poświęceniem.
W zależności od założonych celów – kilka razy w tygodniu lub codziennie.
            Jeżeli nauczysz się ćwiczenia fizyczne uzupełniać pozytywnymi wizualizacjami, efekty będą pojawiać się szybciej. Gdy rozpoczynasz ćwiczenia skoncentruj się, zamknij oczy i przywołuj wyraźne, pozytywne obrazy. Oczyma wyobraźni zobacz, jak twój penis osiąga upragnione rozmiary. Patrz, jak z każdym ruchem dłoni staje się coraz większy i mocniejszy. Koncentruj się na każdym ruchu, na każdym doznaniu. Wspieraj pozytywne efekty i zwielokrotniaj siłą swojego umysłu.
            Naucz się wspomagać swój trening pozytywną wizualizacją! Zasada ta dotyczy zresztą wszelkich naszych działań. Jakiekolwiek stoją przed tobą cele – pomóż sobie siłą umysłu, a na pewno szybciej je osiągniesz!

Rozgrzewka
Wszyscy zapewne wiemy, że rozgrzewka jest istotnym elementem każdego fizycznego treningu. Nasz trening nie odbiega od tej zasady. By efekty naszych starań były optymalne należy pamiętać o odpowiednim rozgrzewaniu prącia każdorazowo przed przystąpieniem do ćwiczeń.
Wykonywanie zasadniczych ćwiczeń bez odpowiedniego przygotowania zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia różnych kontuzji. Mogą to być guzki wywołane lokalnym gromadzeniem się krwi, drobne pęknięcia skóry, brązowe plamki spowodowane pęknięciami drobnych naczyń krwionośnych. Powstanie tych zmian zależy w dużym stopniu od intensywności ćwiczeń. I chociaż są one przemijające, mogą stanowić źródło dolegliwości, a także uniemożliwić na pewien czas dalszy trening. Odpowiednie przygotowanie prącia do ćwiczeń w znacznym stopniu redukuje możliwość powstania uszkodzeń, sprawia, że objawy są mniej intensywne i szybciej ustępują oraz wpływa zdecydowanie na pozytywne wyniki treningu.
Omówimy teraz metodę szybkiego i efektywnego rozgrzewania penisa za pomocą gorącej wody. Jest to kluczowe ćwiczenie wstępne i musi być integralną częścią każdego treningu. Chodzi bowiem o maksymalne rozszerzenie
i rozluźnienie ciał jamistych, tak by w czasie ćwiczeń były jak najbardziej elastyczne, podatne na rozciąganie i mogły maksymalnie napełniać się krwią.
Na początek, kiedy prącie jest w stanie wiotkim, ujmij je wokół żołędzi. Następnie wyciągaj do przodu ze średnią siłą. Powinieneś mieć uczucie rozciągania (ale nie bólu !). Rozciągaj przez 10 sekund, po czym rozluźnij uchwyt. Powtórz rozciąganie 10 razy.
Rozciągnij prącie jak wyżej. Wykonuj obroty po obwodzie koła 10 razy w prawo i 10 razy w lewo. Zwolnij uchwyt na 10 sekund. Powtórz ćwiczenie 10 razy.
Teraz przejdziemy do techniki zwanej Gorącym okładem. Można ją wykonać w dwóch wariantach. W obydwu wykorzystujemy do rozgrzania gorąca wodę. Ćwiczenie wykonujemy zaraz po rozciąganiu:
Metoda 1
Weź ręcznik i zanurz go w gorącej wodzie na minutę. Stojąc w wannie lub kabinie prysznicowej owiń mokrym ręcznikiem penisa wraz z jądrami. Temperatura wody powinna być tak dobrana, aby gorąco, które poczujesz wydawało się na początku nie do wytrzymania. Dopiero po chwili powinieneś przywyknąć. Po dwóch minutach zdejmij ręcznik, zamocz go i wykonaj zawijanie ponownie. Powtórz całą operację 5 razy.
Metoda 2
Zanurz się w wannie z gorącą wodą. Kiedy przyzwyczaisz się do temperatury, upuść częściowo wodę i uzupełnij ją gorącą. Ostrożnie doprowadź temperaturę wody do najwyższej, w której potrafisz wytrzymać. Kiedy już ją osiągniesz przeprowadź rozciąganie opisane powyżej. Ćwicz około 10 – 15 minut. Pamiętaj, że zbyt długie przebywanie w mocno podwyższonej temperaturze może doprowadzić do zasłabnięcia.
Bez względu na to, którą technikę wybierzesz, istotne jest, byś wykonywał rozgrzewkę zawsze przed i PO treningu. Dzięki temu osiągniesz szybsze i bardziej satysfakcjonujące rezultaty.
Przy odpowiednio intensywnym treningu nieuchronne jest wystąpienie w pierwszym okresie dolegliwości. Na początku treningu, kiedy twój penis jest jeszcze słaby i mało odporny, prawie na pewno wystąpią u ciebie objawy opisane powyżej. Jeżeli będziesz rzetelnie i regularnie prowadził rozgrzewkę, zmiany nie będą tak intensywne i na pewno cofną się szybciej. Jest to bardzo ważne, bo początkowe dolegliwości mogą być dosyć intensywne i uniemożliwić na pewien czas prowadzenie treningu! A to przecież oznacza stratę czasu!

Zsuwanie pierścienia – technika arabska
            Jest to jedno z najbardziej podstawowych i uniwersalnych ćwiczeń. Jest z pewnością najistotniejsze, jeśli chodzi o powiększanie rozmiarów penisa. Różne warianty tego ćwiczenia przewijają się przez cały ten podręcznik. Sięgając do niego masz zapewne jakieś konkretne oczekiwania. Ale bez względu na to jaki kierunek treningu obierzesz, Zsuwanie pierścienia na pewno się pojawi jako jedno z podstawowych ćwiczeń.
Technika ta, jak zresztą wiele innych, znana jest pod wieloma nazwami, np. Dojenie. My zdecydowaliśmy się nadać mu w polskojęzycznej wersji ćwiczeń nazwę Zsuwanie pierścienia. Naszym zdaniem określenie to jest bardzo opisowe i w sposób dosyć ścisły obrazuje charakter ćwiczenia. W dalszej części podręcznika będziemy też posługiwać się skróconą nazwą Pierścienie.
            Zsuwanie pierścienia jest najpotężniejszym ćwiczeniem, jakim można potraktować penisa. Jego geneza ginie w pomroce dziejów. Wiadomo, że było stosowane przez mężczyzn pragnących powiększyć swojego penisa już setki lat temu.
            Poniżej przedstawimy szczegóły stosowania tej cennej techniki. Wyjaśnimy na co wpływa i czego możemy od niej oczekiwać.
Najważniejsze cechy ćwiczenia Zsuwanie pierścienia:
wpływa na bardziej intensywną cyrkulację krwi w prąciu
wzmacnia i utrzymuje w należytej formie strukturę tkanek penisa
odgrywa decydującą rolę w treningu zmierzającym do powiększenia rozmiarów penisa

Najbardziej spektakularnym skutkiem stosowania Zsuwania pierścienia z pewnością jest uzyskanie zwiększenia rozmiarów penisa. Przy czym powiększenie zachodzi zarówno w zakresie długości, jak i obwodu. Odnotowywany zysk jest różny. Zależy to od cech indywidualnych oraz intensywności i poprawności wykonywania ćwiczeń. Przeciętnie po 4 – 6 tygodniach codziennego, 30-sto minutowego treningu można stwierdzić przyrost długości prącia o 2 – 3 cm. Przy czym zwiększenie długości przeważnie najpierw zauważa się w stanie wiotkim, a dopiero później przy wzwodzie.
            Do przeprowadzenia Zsuwania pierścienia powinniśmy się każdorazowo przygotować poprzez odpowiednią rozgrzewkę. Należy ujędrnić tkankę penisa, by przygotować ją na wzmożony przepływ krwi i występujące w czasie ćwiczenia naprężenia. Rozgrzewka jest niezbędnym elementem każdego ćwiczenia. Wpływa na wzrost uzyskiwanych dzięki zasadniczym ćwiczeniom efektów. Wpływ ten jest dwojaki. Po pierwsze rozgrzana tkanka jest bardziej elastyczna, przez co rozciąga się łatwiej i przyjmuje więcej krwi. Po drugie rozgrzewka minimalizuje możliwość wystąpienia urazów, więc możemy ćwiczyć bardziej intensywnie i forsownie uzyskując tym samym szybsze pojawienie się oczekiwanych rezultatów. Naszą rozgrzewkę zaczniemy od rozciągania.
A oto jak przebiega całe ćwiczenie:
Rozgrzewka
Uchwyć penisa wokół żołędzi. Wyciągnij do przodu i po uzyskaniu odpowiedniego naprężenia wykonuj ręką ruch kołowy. Cały czas utrzymuj rozciągające naprężenie trzonu penisa. Ćwiczenie winno trwać kilka minut
Następnie kolej na Gorący okład. Opis znajdziesz w odpowiednim rozdziale.
Ćwiczenie zasadnicze
Wsmaruj w skórę penisa wybrany przez siebie olejek lub balsam
Doprowadź masażem do częściowej erekcji. To sprawi, że pewna ilość krwi napłynie i pozostanie w prąciu
Zetknij czubkami kciuk i palec wskazujący tak, by utworzyły pierścień. Następnie nałóż ten pierścień (jeszcze zupełnie luźny) na trzon penisa i przesuń do samej podstawy
Teraz go zaciśnij. Powstały uchwyt musi być szczelny na całym obwodzie. Chodzi o to, by uwięzić znajdującą się w trzonie i żołędzi penisa krew
Zsuń powoli stworzony z palców pierścień w kierunku żołędzi. Uwięziona wewnątrz penisa krew jest teraz przepychana siłą do przodu. Wewnątrz penisa wzrasta ciśnienie. Jest on rozpierany przez znajdująca się w nim krew. Z pewnością możesz to dostrzec, a także poczuć
Kiedy jedna ręka zbliża się do żołędzi, przygotuj już wokół podstawy uchwyt drugą dłonią. Zamknij go szczelnie w chwili, gdy poprzedni pierścień zsuwa się z penisa u szczytu żołędzi
Przećwicz koordynację tych ruchów tak, byś wykonywał ćwiczenie płynnie. Szybkość ustal mniej więcej tak, żeby zmiana zsuwającej się ręki następowała co 1 sekundę.
W czasie tego ćwiczenia stopniowemu rozciągnięciu ulegają tkanki penisa i zwiększa się objętość przestrzeni naczyniowych. Są więc w stanie przyjmować coraz większą ilość napływającej krwi. Zwiększone ciśnienie krwi rozciąga ich ścianki we wszystkich kierunkach. I dlatego właśnie uzyskujemy przyrost w kierunku długości i obwodu.
            30 minut to minimalny czas treningu, jeżeli oczekujesz wyraźnych i szybkich efektów. Po porządnej, 30-sto minutowej sesji Zsuwania pierścienia twój penis powinien zwisać nabrzmiały, jakby spuchnięty. Wygląd powinien mieć taki „wymęczony”. Nie od razu jednak dasz radę tak długo ćwiczyć. Na początku pojawią się najprawdopodobniej efekty niepożądane. Będzie to bolesność, wystąpią miejscowe zsinienia, bordowe plamki z przerwanych naczyń włosowych itp. Wszystko to jest normalne i nie ma się czym przejmować. Z pewnością jednak twoje treningi na pewien czas stracą na intensywności. Ale nie przerywaj zupełnie treningu. Skróć czas i intensywność ćwiczeń, a efekty uboczne szybko miną. Są one w dużej mierze związane z początkową fazą treningu penisa. W miarę regularnych ćwiczeń twój członek się zahartuje i wzmocni tak, że dolegliwości przestaną ci dokuczać.
Pamiętaj, że występowaniu powyższych objawów w dużej mierze zapobiega rozgrzewka. Zmniejsza też ich intensywność, kiedy się pojawią.
Poniżej znajduje się proponowany plan treningu Zsuwania pierścienia dla początkujących:
W pierwszym tygodniu zaczynaj zawsze od Gorącego okładu, który powinien trwać 15 minut. Na początku rób 300 Pierścieni dziennie. Każdy przesuw ręki wzdłuż penisa powinien trwać 1 sekundę. Równocześnie zacznij też ćwiczyć mięsień zwieracz według opisu zawartego w rozdziale Uszczelnianie. Rób 100 Naprężań dziennie.
W drugim tygodniu zwiększamy trochę intensywność treningu. Oczywiście zaczynamy od Gorącego okładu – 15 minut. 200 Naprężań dziennie. Po nich nieprzerwane Zsuwanie pierścienia przez 10 minut. 10 minut Gorącego okładu na koniec sesji.
W trzecim tygodniu powinieneś już być przygotowany na 30-to minutowe sesje. Zwróć szczególną uwagę na porządna rozgrzewkę. Ustaw gdzieś blisko zegarek, ale nie patrz na niego zbyt często. Jak zwykle zaczynamy od 10-cio minutowego Gorącego okładu. Potem 300 Naprężań. Następnie 10 minut rzetelnego Zsuwania pierścienia. Według tego schematu ćwicz przez następnych 5 tygodni.
            Przerób wyżej zaproponowany plan ćwiczeń, jeżeli chcesz przejść do części zaawansowanej. Tam są już forsowne techniki i potrzebna jest odpowiednia zaprawa. Penis musi być już odpowiednio wzmocniony. Trzeba mieć wprawę w wykonywaniu podstawowych ćwiczeń oraz odpowiednią wytrzymałość i kondycję.
Po dwóch miesiącach treningu będziesz miał już orientację i zaczniesz wprowadzać własne modyfikacje ćwiczeń. I tak ma być. Sam będziesz wiedział, które ćwiczenie jaki przynosi efekt i wobec tego jak je wykonywać.Wydłużanie

To proste ćwiczenie zostało opracowane po to, by zastąpić obciążniki. Umożliwia osiągnięcie pozytywnych efektów jakie daje używanie obciążników, ale bez ryzyka wystąpienia niedokrwienia. Ćwiczenie ma na celu rozciągnięcie penisa na długość.
Wydłużanie rozciąga i wydłuża prącie. Uprawia się je codziennie ok. 5 – 20 min. Ćwiczenie to znakomicie wydłuża, ale zupełnie nie wpływa na grubość członka. Dla uzyskania optymalnych rezultatów zalecane jest połączenie tej metody z Zsuwaniem pierścienia. Wtedy możemy oczekiwać najszybszych przyrostów zarówno na długość, jak i w obwodzie. Gdy oba te ćwiczenia są wykonywane w każdej sesji, w ciągu kilku miesięcy można osiągnąć przyrost 5 cm i więcej!
Żeby ćwiczyć prawidłowo, trzeba sobie uzmysłowić, jak funkcjonuje penis. Jest on zbudowany z elastycznych komórek, które potrafią w specjalnych jamkach gromadzić napływającą krew, mocno się przy tym rozciągając. Komórki te tworzą podlegającą erekcji tkankę zwaną ciałami jamistymi. Kiedy poddajemy prącie fizycznemu rozciąganiu powodujemy tak samo rozszerzenie tkanki, jak i przestrzeni, w których gromadzi się krew. Dlatego penis staje się dłuższy zarówno w stanie wiotkim, jak i podczas wzwodu. To jest bardzo proste, prawda? Penis jest najbardziej podatną na rozciąganie częścią ciała, a większość mężczyzn zupełnie sobie tego nie uświadamia! Zauważ, że tkanki penisa ze względu na swą budowę nadają się idealnie do kształtowania. Dlaczego więc tego nie robić? Po prostu nie można tego nie robić!
Poniżej znajdziesz instrukcje krok po kroku, które pomogą ci poprawnie wykonać Wydłużanie:
Usiądź. Upewnij się, że twój penis jest w stanie zupełnie wiotkim. Dosyć mocno chwyć go palcem wskazującym i kciukiem wokół żołędzi
Ciągnij powoli do przodu. Zatrzymaj się, gdy poczujesz mocne rozciąganie w trzonie i podstawie penisa. Wytrzymaj 10 sekund. Powtórz ten punkt jeszcze trzy razy
Zaciśnij uchwyt jak poprzednio. Teraz ciągnij w lewym kierunku aż do momentu, gdy poczujesz mocne rozciąganie po prawej stronie penisa. Wytrzymaj 10 sekund. I powtórz ten punkt jeszcze trzy razy
Ponownie złap penisa jak wyżej. Ciągnij w prawo, aż poczujesz mocne rozciąganie z lewej strony penisa. Wytrzymaj 10 sekund. I powtórz trzy razy

Po tym ćwiczeniu powinieneś czuć, że penis jest rozciągnięty i gotowy na porządną sesję Zsuwania pierścienia. Jeśli jesteś początkujący, ćwicz według tego opisu przez miesiąc. Potem możesz przejść do wersji bardziej zaawansowanej:
Usiądź. Upewnij się, że twój penis jest w stanie zupełnie wiotkim. Palcem wskazującym i kciukiem zaciśnij dosyć mocny uchwyt wokół żołędzi
Ciągnij powoli do przodu. Zatrzymaj się, gdy poczujesz mocne rozciąganie w trzonie i podstawie penisa. Wytrzymaj 30 sekund. Następnie powtórz ten punkt jeszcze trzy razy
Zaciśnij uchwyt jak poprzednio. Teraz ciągnij w lewym kierunku aż do momentu, gdy poczujesz mocne rozciąganie po prawej stronie penisa. Wytrzymaj 30 sekund. I powtórz ten punkt jeszcze trzy razy
Ponownie złap penisa jak wyżej. Ciągnij w prawo, aż poczujesz mocne rozciąganie z lewej strony penisa. Wytrzymaj 30 sekund. I powtórz ten punkt jeszcze trzy razy
Obroty
Chwyć penisa wokół żołądzi i rozciągaj w przód do momentu uzyskania mocnego naprężenia
Zrób penisem 30 kolistych ruchów w lewo. Rób to tak, byś czuł naprężenie w członku i u jego nasady
Odpocznij kilka sekund
Powtórz ćwiczenie trzy razy
Rozmasuj penisa w celu przywrócenia obiegu krwi
Całość wykonaj jeszcze raz, tym razem kierując ruch obrotowy w prawo
Na zakończenie sesji przez 30 minut ćwicz Zsuwanie pierścienia. Potem zrób 5-cio minutowy Gorący okład.
Po kilku miesiącach takich ćwiczeń twój penis powiększy się o kilka centymetrów.

Wzmacnianie erekcji

Przygnębiające jest, że na całym świecie miliony mężczyzn cierpią na impotencję. W bardzo wielu przypadkach, jeśli impotencja nie jest spowodowana ciężką chorobą, wadą wrodzoną lub wypadkiem, można ją pokonać poprzez wzmocnienie osłabionych tkanek penisa i stymulację produkcji testosteronu. Jeżeli do tego swój tryb życia i sposób odżywiania uczynimy zdrowszym i bardziej racjonalnym, efekty przyjdą szybko i poradzimy sobie sami z tą beznadziejną przypadłością. Impotencja to nie jest dopust boży, z którym trzeba żyć i cierpieć!
W tym rozdziale zwrócimy uwagę na ćwiczenia wzmacniające erekcję i mięśnie wywołujące wytrysk. Ich dokładny opis znajdziesz w drugiej części podręcznika.
Żelazny pierścień
Żelazny pierścień jest przede wszystkim ćwiczeniem powiększającym penisa, ale ma też bardzo korzystny wpływ na wzwód. Jeżeli erekcje są słabe lub pojawia się brak wzwodu, spróbujmy poprawić krążenie krwi w prąciu
i jądrach. Niedostateczne krążenie powoduje osłabienie i kurczenie się tkanek ciał jamistych i ciała gąbczastego. To
z kolei niekorzystnie wpływa na wrażliwość członka i doznania seksualne. Nie trzeba wspominać o pogarszającym się stanie psychicznym pacjenta. W ten sposób objawy impotencji pogłębiają się. Mocne ruchy w Żelaznym pierścieniu siłą wtłaczają krew do przestrzeni naczyniowych w obrębie ciał jamistych. Wywołuje to powiększanie prącia oraz przygotowuje tkankę do przyjmowania większej ilości krwi. Regularne uprawianie Żelaznego pierścienia sprawi, że już po kilku miesiącach twój penis będzie wyraźnie mocniejszy i zdrowszy.

Mocne uszczelnianie oraz Ściskanie i Naprężanie
Ćwiczenia mięśni dna miednicy są bez wątpienia jednym z najważniejszych elementów treningu prącia. Podkreślmy, że objętość i siła wytrysku, twardość i trwałość erekcji, zdrowie prostaty - to wszystko jest wprost proporcjonalne do czasu poświęconego tym ćwiczeniom. Możesz już nic ponadto nie robić, a te ćwiczonka i tak odmienią twoje życie na zawsze. Regularne Mocne uszczelnianie wzmacnia mięśnie nasady członka. Dzięki temu erekcje mają twardość stali, poprawia się krążenie krwi w prąciu, zwiększa się objętość i intensywność wytrysku. Ściskanie
i Naprężanie jest formą ćwiczenia Naprężanie, w której włącza się ciasny uchwyt i ucisk dookoła sztywnego prącia podczas wykonywania Naprężań.
Masaż jąder
Jądra są najważniejszą częścią męskich narządów rozrodczych, ponieważ odgrywają główną rolę w wytwarzaniu hormonów płciowych i nasienia. Jeżeli są zaniedbane, spada sprawność seksualna. W ćwiczeniu Masaż jąder objaśnimy dokładnie w jaki sposób masować jądra i ich okolice, by osiągnąć wzrost produkcji testosteronu, który wpływa na nasz popęd seksualny. To ćwiczenie powoduje też wzrost produkcji spermy.

Uszczelnianie
Jak wiemy, układ moczowo-płciowy składa się z organów wewnętrznych i zewnętrznych. Połączenia między nimi tworzą nasieniowody i cewka moczowa.
Nasieniowody przedostają się (wraz z pozostałymi elementami wchodzącymi w skład powrózków nasiennych) z moszny do jamy brzusznej przez kanały pachwinowe.
Cewka moczowa rozpoczyna się ujściem wewnętrznym w dnie pęcherza moczowego. Następnie przechodzi przez gruczoł krokowy. Potem wydostaje się na zewnątrz przechodząc przez mięśnie dna miednicy, tworzące tzw. przeponę moczowo-płciową. Dalej biegnie w ciele gąbczastym prącia aż do ujścia w żołędzi. W miejscu, w którym cewka przechodzi przez przeponę moczowo-płciową otacza ją zależny od woli mięsień zwieracz poprzecznie prążkowany. Mięsień ten (Pubococcygeus) wchodzi w skład przepony moczowo-płciowej. Jest rozpięty pomiędzy spojeniem łonowym,
a kością ogonową. Obejmuje więc także odbytnicę, a u kobiet również pochwę. Pubococcygeus bierze udział utrzymaniu we właściwej pozycji znajdujących się w miednicy organów, odciąga odbytnicę ku przodowi. Jest też podłożem, na którym spoczywa gruczoł krokowy. Uczestniczy w drugiej fazie ejakulacji, tj. w wyrzuceniu nasienia
z cewki moczowej na zewnątrz. Pełni rolę zwieracza.
Jak więc widać jest to ważny mięsień. Trzeba wspomnieć, że słaby i zwiotczały zwieracz prążkowany jest
w wielu przypadkach przyczyną bardzo powszechnej choroby znanej jako Nietrzymanie moczu.
My postawimy na intensywny, stały, permanentny i dozgonny rozwój naszego zwieracza. Nie tylko, by ustrzec się na starość wstydliwej przypadłości. To zaledwie plan minimum. A dla nas bardzo ciekawe mogą się okazać inne kwestie. Jest bowiem tak, że rozwój zwieracza prążkowanego prowadzi do dosyć ciekawych efektów.
Jakie korzyści daje ćwiczenie zwieracza prążkowanego?
Przyczynia się do zachowania gruczołu krokowego w zdrowiu i dobrej kondycji,
Pozwala na zapanowanie nad przedwczesnym wytryskiem i osiągnięcie pełnej nad nim kontroli,
Wzwody osiągają twardość nieomal kamienia,
Poprawia się krążenie krwi, co jest niezbędne dla powiększenia rozmiarów penisa, rozwoju jego możliwości
i zwiększenia wrażliwości na bodźce,
Wybitnie wzrasta wydolność seksualna,
Zwiększa się objętość i siła wytrysku,
Na pewnym etapie pojawia się zdolność do przeżywania wielokrotnych orgazmów bez wyczerpania i konieczności odpoczynku,
Poprawia się przepływ moczu.
Listę tych dobrodziejstw można by wydłużyć, ale chyba nie potrzeba.
Ćwiczenie, które chcemy zaprezentować pomaga leczyć niemoc oraz inne płciowe dolegliwości związane
z podeszłym wiekiem. Jest tak, ponieważ typową przyczyną niewydolności seksualnej u starszych mężczyzn jest osłabienie i zwiotczenie mięśni dna miednicy.
Kto potrzebuje treningu zwieracza?
Każdy! I to zarówno mężczyźni jak i kobiety. Wszyscy, ćwicząc ten mięsień i rozwijając świadomą kontrolę nad nim inwestują w swoje zdrowie, a nagrodę za trud biorą od razu w postaci większej satysfakcji i zadowolenia
z seksu!
A oto lista problemów, jakie z powodu wątłego zwieracza mają mężczyźni:
słaba erekcja,
słaby wytrysk,
mała objętość ejakulatu,
wytrysk przedwczesny,
zupełna niezdolność do osiągnięcia erekcji.
Trening zwieracza jest niewątpliwie bardzo ważny dla wszystkich, bez względu na wielkość penisa! Silny
i wytrzymały pozwoli każdemu lepiej spełnić się w życiu intymnym. A o tym, jak ważne jest dla mężczyzn zachowanie zdrowego gruczołu prostaty, nie trzeba chyba nikogo przekonywać.
Jak zatem ćwiczyć nasz zwieracz?
Poniżej przedstawimy podstawowe ćwiczenia. Są one wstępem do bardziej zaawansowanego treningu, który opisujemy w Części II poradnika.
Pierwszą rzeczą, jaką musimy zrobić, będzie zlokalizowanie zwieracza prążkowanego u siebie. Wbrew pozorom niektórym mężczyznom sprawia to kłopot. Zauważ, że kiedy kichasz lub kaszlesz, w twoim kroczu coś się na moment napina. Tego właśnie szukamy. Ale nam chodzi o świadomą kontrolę, przeprowadźmy zatem świadomy test:
Wywołaj wzwód. Jeżeli potrafisz spowodować (odpowiednimi skurczami w kroczu), by penis w stanie wzwodu poruszał się, to już wiesz, gdzie jest twój zwieracz. Bo to właśnie jego skurcze powodują poruszanie się prącia. Jeżeli natomiast nie potrafisz tego zrobić, to przy załatwianiu się zatrzymaj strumień moczu. Mięsień, który do tego wykorzystałeś to właśnie zwieracz, o który nam chodzi.
Jeżeli jakakolwiek świadoma kontrola nad zwieraczem przychodzi ci z trudem, nic się nie martw. Z opisanym w tym rozdziale ćwiczeniem zmienisz ten stan rzeczy.

Zaczynamy
Skoncentruj się i spróbuj wykonać 10 – 20 skurczów zwieracza. Jeżeli po tej serii będzie zmęczony, to sygnał, że jest zupełnie bez kondycji i trzeba mocno nad nim popracować!
Spróbuj teraz napiąć zwieracz najmocniej jak potrafisz i wytrzymaj w ten sposób tak długo, jak to możliwe
Na początku ćwiczenia te mogą spowodować nawet osłabienie zwieracza. Ale wiedz, że po kilku miesiącach ćwiczeń będziesz mógł bez problemu powstrzymać zbliżający się wytrysk samym tylko jego zaciśnięciem!
Rozgrzewka
30 razy równomiernie napnij i rozluźnij zwieracz.. Następnie odpocznij przez 30 sekund
Powtórz serię 2 razy. W międzyczasie odpocznij 30 sek. Po wykonaniu tych ćwiczeń zwiększy się przepływ krwi przez twój zwieracz
Naprężanie
Kontynuuj powyższe ćwiczenie. Zwiększaj ilość powtórzeń w serii aż do 100 i więcej
Wytrenowani „zawodnicy” potrafią wykonać 700 i więcej skurczów w serii. Twój zwieracz szybko przyzwyczai się do wysiłku. Powtarzaj Naprężanie co najmniej 300 razy dziennie już zawsze. Z biegiem czasu odkryjesz, że jest to najlepsza rzecz, jaką możesz zrobić dla zachowania seksualnej sprawności do późnej starości!
Zacisk
Rozgrzej się wykonaniem 30 Naprężań
Zrób jeden skurcz tak mocny, jak tylko potrafisz
Wytrzymaj w nim 20 sek
Następnie odpocznij 30 sek
Powtórz wszystko 5 razy

Trenuj tak, aż będziesz mógł zrobić 10 serii, w czasie których wytrzymasz w skurczu dwie minuty.
Po pewnym okresie solidnych ćwiczeń powinieneś umieć wytrzymać w skurczu co najmniej kilka minut. Z biegiem czasu będziesz mógł osiągać „stalowe” erekcje i będą one trwać tak długo, jak będziesz chciał! A twoje wytryski zamienią się w prawdziwe eksplozje!
Efekty takiego treningu można obserwować u wielu aktorów w filmach porno.

Trening Schodkowy
Ćwiczenie to rozpoczynamy od lekkiego skurczu, wytrzymujemy 20 sekund, po czym rozluźniamy zwieracz
Następnie ściskamy trochę mocniej, wytrzymujemy znów 20 sekund, rozluźniamy
Kontynuujemy stopniując po trochę siłę skurczu
Kiedy dojdziemy do najmocniejszego możliwego skurczu wytrzymujemy oczywiście 20 sekund, ale potem zwalniamy naprężenie jedynie odrobinę. Wytrzymujemy kolejne 20 sekund. Znów zwalniamy troszeczkę, wytrzymujemy itd. Aż do zupełnego rozluźnienia
Wykonaj to ćwiczenie 5 razy bez przerw na odpoczynek!
Drżenie
Bardzo powoli napinaj zwieracz. Rób to tak powoli, by pełny skurcz osiągnąć po 5 minutach! W pewnym momencie poczujesz, że nie możesz już dłużej ściskać, ale mimo to próbuj dalej! Wytrzymaj w skurczu do momentu, gdy zwieracz zacznie drżeć.
Oddychaj powoli i głęboko. Utrzymaj bardzo mocno naprężony mięsień przez 30 sekund. Pod koniec spróbuj napiąć go jeszcze bardziej
Na koniec, pomimo zmęczenia wykonaj 20 razy Naprężanie. Po tym ćwiczeniu powinieneś być bardzo wyczerpany
Należy wykonywać codziennie jedną serię.

Jeśli wykonujesz ćwiczenia już kilka tygodni przejdź do działy trening zaawansowany!


Jeśli chcesz też wersję dla zaawansowanych to daj znać.
Tylko ostrzegam nie mam pojęcia kto to pisał i czy to działa, jeśli zastosujesz to na własną odpowiedzialność.
Pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 146 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1141
stary to rzeczywiście masz problem ale nie takie cuda już medycyna robiła...operacja była by chyba najlepszym rozwiązaniem ale przecież są jeszcze jakieś tablety , pompki za w huu kasy jak jakbym był zdesperowany to pewnie bym tego spróbował ...Powodzenia

Zdrowie cenniejsze od całego złota świata , wie to każdy kto je stracił.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 408 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5857
wstrzyknij se syntol, z***ie i wez juz nie prowakuj ludzi, tak jak z tym weglem w fitnesie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 186 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6181
8 cm to bardzooo malutkooo.
Więc jeśli chcesz sobię powiększyć "małego" to możesz spróbowac tych ćwiczeń i tabletek które i tak niewiadomo czy działają.
Albo operacyjnie, ewentualnie jakieś pompki ale to krótko trwały efekt.
Jako ciekawostka średnia długość penisa to 15 cm.
PROWOKACJA

Zmieniony przez - Zamachowy w dniu 2009-05-25 00:16:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24841
Nie piszcie w tym temacie, to typowy prowokator.
Bo na forum dalej sieje ferment, a tu już nie bierze udziału. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fryzura ^^

nutloveb