SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chcę zacząć coś ćwiczyć

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 902

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 58 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 336
Witam
Mam 18 lat,180cm wzrost i bardzo duży mięsień piwny:) wazę 80kg. Zaczynają sie wakacje więc chciałbym coś ze sobą zrobić. Moim celem jest zrzucenie mięśnia piwnego, i osiągnięcie dobrej kondycji, ale nie wie jakie ćiczenia wykonywać. Narazie robię tylko pompki, brzuszki, rowerek.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
dieta + posty podwieszone (act mawaiego) + WYSZUKIWARKA = sukces. ale niekoniecznie w te wakacje - to zależy od wielkości tego mięśnia. w te wakacje może bedziesz nieco szczuplejszy tylko. nastawiaj sie na przyszły sezon.

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 602 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2370
aeroby 3 razy w tygodniu po 40 minut obowiązkowo :) co tam wolisz, bieganie, rower itp.. dieta na bilans ujemny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomozecie mi??..

Następny temat

WAŻNE!!!Plan do oceny!

WHEY premium