SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

charakterystyka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3218

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 497 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5713
jelsi ktos moglby mi scharakteryzowac nastepujace srodki dopingujace, to chetnie dam sogacza. interesuje mnie na co sa dane srodki (rzezba, masa- jesli masa to jak silna jest retencja wody), efekty, trwalosc efektow, bezpieczenstwo, itd. czyli krotko mowiac- WSZYSTKO!!

1. Clenbuterol
2. Proviron
3. Tamoxifen (Nolvadex)
4. Winstrol (Stanabol)

Boli mnie noga, dajcie mi SOGA!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 1631 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24672
Clenbuterol ma własności kataboliczne dla tłuszczu w tkankach obwodowych, tzn. że go spala poprzez podwyższenie temperatury ciała o 1stopień. Clenbuterol wykazuje też działanie anaboliczne, dające przyrost masy mięśniowej, nawet pomiędzy cyklami.
Skutki uboczne - mogą pojawić się po około 10 dniach brania i mogą objawiać się takimi symptomami jak bezsenność, pobudzenie psychoruchowe, drżenie rąk, bóle głowy, bolesne skurcze mięśni, obniżony stan potasu w surowicy krwi, nudności, kołatania serca.
To z reguły ustaje po kilku dniach.
Clenbuterol jest bardziej popularny wśród kobiet niż wśród mężczyzn. Ponadto Clenbuterol pomaga im stać się szczupłymi i temu też zawdzięcza swą rosnąca popularność wśród kobiet.
U sportowców sposób zażywania różni się zależnie od tego, jaką rolę odgrywa.
W przypadku podtrzymania masy mięśniowej po zakończonym cyklu bierz dwa dni po 0,02-0,08mg, a następnie dwa dni przerwy.
Stosuje się przez ok. 4 tygodnie
Jeżeli chodzi zbicie tkanki tłuszczowej, clemb zażywa się codziennie w dawce 0,02-0,08mg przez ok. 4-6tygodni, lub
Przez dwa tygodnie, po których następuje dwutygodniowa przerwa, itd. Przez 10tygodn
Clenbuterol nie jest związkiem z grupy sterydów anabolicznych, różni się od nich budową chemiczną i odmiennym mechanizmem działania.
Ponieważ nie daje działań ubocznych w postaci maskulinizacji tak charakterystycznej dla pochodnych testosteronu - chętnie stosowany jest przez kobiety.

PROVIRON
Nie powoduje zahamowania produkcji własnego testosteronu. Zapobiega aromatyzacji, obniża poziom estrogenów przez co zapobiega ginekonomastii, która może wystąpić podczas stosowania w sporych ilościach Metadienonu, Testosteronu itp. Zapobiega powstawaniu obrzęków, przerostowi sutków i wszelkim innym działaniom niepożądanym związanych z aromatyzacją wody.
Podczas cyklu nie należy przekraczać 2 tab. dziennie, ze względu na silne działanie Provironu, które przy nadmiernych dawkach może spowodować neutralizację anabolicznego działania sterydów, czyli brak przyrostów masy. Zalecana dawka to 0,5 do 1,5 tabletki dziennie podczas cyklu zależnie od ilości i typu przyjmowanych sterydów. Proviron poprawia samopoczucie, wzmaga popęd płciowy.
Może być przyjmowany przez dłuższy okres. Może być z powodzeniem stosowany w zamian Nolvadexu

WINSTROL
Bardzo dobry steryd jeżeli mniej zależy nam na zdobywaniu masy, a bardziej na przyroście siły i nabraniu rzeźby. Wraz z Deca-Durabolinem tworzy doskonałą mieszankę do tworzenia mięśni bardzo dobrej jakości. Jeden z najbezpieczniejszych sterydów. Stosowany z umiarem podobnie jak Deca-Durabolin daje świetne wyniki przy braku jakichkolwiek większych działań ubocznych.
Śmiało można polecić tym którzy zdrowie cenią bardziej od pieniędzy.
Tabletki winstrolu mają negatywny wpływ na wątrobę (jednak nieporównywalnie mniejszy niż np. Metadienon). Zalecam stosowanie domięśniowe (zastrzyki), lub po zakończonym cyklu sięgnąć po Argininę.
Winstrol w tabletkach zaczynamy brać stopniowo tzn. pierwszego dnia jedną tabletkę, drugiego drugą itd. aż dojdziemy do ustalonej dawki dziennej. Podobnie postępujemy gdy kończymy cykl.
Polecam 5-8 tabletek dziennie dla początkującego (1tab.- 2mg).
Najczęściej dostępne są hiszpańskie i włoskie, produkowane przez ZAMBON. Mają listki z 10-20 tabletkami. Łatwo są rozpoznawalne, bo są różowe. Hiszpańskie tabletki mają wybite "W" na tyle. Zawierają 20 tabletek, włoskie zawierają tylko 10 tabletek i nie mają "W". Amerykańskie tabletki produkowane przez WINTROP i UPIOHN zawierają 2mg. tabletki i nie są one na listkach, tylko w ampułkach. Oryginalne tabletki są twarde i nie kruszą się.
Stosunkowo od niedawna pojawił się winstrol produkowany przez International Pharmaceuticals.
Pakowany jest po 100tab.5mg. Jest dobrej jakości w rewelacyjnej cenie.
WINSTROL DEPOT (Stanozolol)
Stanozolol 50
Jest to winstrol w zastrzykach. Stosowany jest w dawkach 50mg (1 strzał) co 2-3 dni.
Jeżeli zależy Ci na budowie masy i siły polecam Winstrol wraz z Metadienonem, Testosteronem i Deca_Durabolinem
Oryginalny Winstrol można rozpoznać, że substancja jest oddzielona od wody. Postaw ampułkę w jakimś nieruchliwym miejscu i poczekaj dzień lub dwa.
STANOSUS 50 20 ml 50 mg/ml. Jest to oryginalny STANAZOLOL dla zwierząt, budujący suchą masę ciała, jak również dużą siłę. Jest produkowany przez firmę australijską JUROX
TO JEST Z NETA

Troche metki dla sylwetki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 1631 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24672
NOLVADEX - Tamoksifen
Nolvadex jest anty estrogenem. Zapobiega aromatyzacji wywoływanej przez niektóre sterydy, obniża poziom estrogenów przez co zapobiega ginekonomastii, czyli przerostowi sutków i piersi. Zapobiega także powstawaniu obrzęków.
Niezbędny podczas cyklu z Anadrolem (neutralizuje sporą część skutków negatywnych działania Anadrolu). Jest jednym z najpopularniejszych antyestrogenów. Ciężko go dostać, dlatego też bardzo często jest zastępowany Provironem mającym takie same osiągnięcia w walce z ginekonomastią i nadmierną opuchlizną mięśni.
Dawkowanie 10 - 20mg dziennie.Troche metki dla sylwetki :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to oryginał?

Następny temat

DZIALENIE STERYDOW NA ORGANIZM

BF