SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cena kosztów antydopingowych

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5324

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73
Jak w temacie. Czy orientujecie się może ile kosztują najprostsze i najtańsze testy antydopingowe i co mogą wykryć ? Google nie udzieliło mi odpowiedzi :/
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 248 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4882
nie da ich sie zrobic normalnie. musiala by ci zrobic specjalna komisja antydopingowa biorac Cie na badanie ale to juz nie zalezy od Ciebie kiedy Cie wezma, nowmalnie raczej ich nie zrobisz a koszty jednego badania to tysiace zlotych, ewentualnie mozesz sobie zrobic badanie poziomu tescia ale idac na kontrole nie bylbym pewny czy jestem czytsty po takim zwyklym badaniu.
Njprostsze nawet badania robione przez komisje antydopingowa moga wykryc praktyczne wszystko.

Zmieniony przez - bigamator w dniu 2010-04-18 17:09:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
mama nie zrobi, nie placz

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 630
a tak na temat panowie bo sam jestem ciekaw nie tyle co to kosztuje, ale co standardowo moga wykryc? I czy duzy poziom tescia jest uznawane za doping, bo przeciez naturalnie mozna przekroczyc dopuszczalny limit.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 248 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4882
jest porownywany poziom tescia naturalnego do jakiegos innego :) cos takiego. nie da sie wpasc na podniesionym tesciu po tribulusie;) wykryc moga wszystko tescia , rozne mety wina deki narkotyki alkohol diuretyki hgh ale tylko niedlugi czas po podaniu, clomid , epo ale w polsc pewnie nie kazde i nie za dugo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 630
aha czyli moga sprawdzic ile mamy w org testa endo i egzogennego?

a taki bold, tren, master bo jesli nie to pod koniec jedziemy z aga i tydzien przed zawodami konczymy cykl i nie wypadniemy na tescie pozytywnie

Zmieniony przez - DYLAUDIOxx w dniu 2010-04-18 18:42:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
nie ma tak hop hehe. kolega wygral cos w pewnym sporcie ale przyszly wyniki badan ktore byly troche wczesniej przeprowadzone i wykryto nandrolone decanoate ktore bylo podawane kilka miesiecy wczesniej juz nie pamietam dokladnie musialbym go pytac. ale przynajmniej wiedzial ze towar dobry i to o dziwo jeszcze ug

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 630
no dobra ja wiem ze nandro wykryja duzo wczesniej nawet do 18 miesiecy ale chodzi mi o bolda, mastera, tren czy moga to wykryc(nie ile czasu jest w org tylko czy w ogole potrafia to sprawdzic)

A w ogole i tak nandro na mnie nie dziala

Zmieniony przez - DYLAUDIOxx w dniu 2010-04-18 18:55:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 248 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4882
trena nie bierz jak masz badania bo dlugo siedzi. dokladnie nie wiem ale acetatowi daje conajniej 3 miesiace. bold siedzi jeszcze wiecej, tren to pochodna nandrolonu. potrafia sprawdzic wszystko co jest conajmniej od niedawna. chyba ze masz laboratorium i odkryles nowy niewykrywalny steryd;) a tak to nawet mozna wpasc na tabletkach na katar:) jak sama age odpuscisz tydzien przed zawodami to mozesz przejsc test.

jest jeszcze cos takiego ze np pobieraja test od 10 zawodnikow ale nie musza wszystkich zbadac, ale raczej nie trzeba na to liczyc:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 630
ja slyszalem, ze robia tez po zawodach kilku najlepszym, ale nie wiem czy to prawda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73
Nie pytałam dlatego, że sama coś biorę i chcę się sprawdzić przed zawodami, więc wypowiedziom rodem z piaskownicy Pana miczelx dziękujemy.
Pytałam dlatego, że reprezentuję jeden z klubów armwrestlingowych w Polsce. Od paru już lat, osoby, które nic sobie nie wstrzykują nie mają szans na podium właściwie i przez to wiele osób się zniechęca i odchodzi z tego sportu. Dlatego jako klub na najbliższym kongresie Federacji chcieliśmy wnieść wniosek, żeby na MP i PP były obowiązkowe kontrole dla pierwszej trójki każdej kategorii (lub choćby, żeby pierwsza trójka losowała i jedna osoba z nich miała test). I chciałam się zorientować jak to się przedstawia cenowo i czy finansowo jest możliwe wprowadzenie tego do naszego sportu.
Za konkretne odpowiedzi dziękuję.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomóżcie rozpisać deca, cypio, deca, cido, wino

Następny temat

Dziwne rzeczy na bombie!

WHEY premium