SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cementowe obciążenie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2520

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2480
sprawa wygląda tak:

mam pomieszczenie na siłkę, mam solidną ławkę ze skosem, mam gryf, ale nie mam obciążenia :D. na oryginalne żal mi kasy, której nie mam nadmiaru (a w sportowym u mnie za 1kg trzeba dać 10zł :DDD), u tokarza aktualnie nie da się załatwić, a więc pozostaje alternatywa betonowa. w związku z tym mam parę pytań:

1. czy za formę może posłużyć plastikowa miska?
2. czy potrzebna jest w środku jakaś metalowa rurka większa średnicą od gryfu, aby stanowiła ten otwór krążka, czy może da się to zrobić inaczej?
3. krążki tej samej wielkości powinny ważyć tyle samo?
4. po wlaniu cementu do formy on zaschnie, więc jak go potem "odlepić" od formy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
użyłeś wyszukiwarki ?


https://www.sfd.pl/forum.asp?search=betonowe&forum_id=147&strona=1


Tu masz wszystko a temat do kasacji !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2035 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34206
próbowałeś odwiedzić złom koła zamachowe mają rożne wagi i nie są drogie a pomalowane prezentują się prawie jak oryginały i zawsze to żelastwo hehe , a jak nie to poszukaj tam jakiś zębatek,czy coś innego co da się nałożyć na gryf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1085 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21241
Witam!
Do autora piotrekzx ma racje ze złomem przejdz sie tam moze akurat cos znajdziesz u mnie złom 1,5 zł za 1 kg na przykład.
A obciazenie betonowe jest bardzo nietrwałe i szybko sie kruszy i duzo miejsca zajmuje.
Pozdrawiam!

Pozdro dla wszystkich.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1652
Jeszcze zostaje allegro albo na forum popytaj sie czy ktoś niema a sprzedaż z twojej okolicy. Bo betonowe to słaby wybór bo po jakimś czasie sie zaczną kruszyć no i jak masz gryf z gwintem to szkoda gryfu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2233 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47328
1. czy za formę może posłużyć plastikowa miska?
Lepiej żeby było to wiadro, lub coś podobnego,

2. czy potrzebna jest w środku jakaś metalowa rurka większa średnicą od gryfu, aby stanowiła ten otwór krążka, czy może da się to zrobić inaczej?
Bez rurki bedzie Ci się ścierał beton, ja mam z rurką i jest duzo lepiej.

3. krążki tej samej wielkości powinny ważyć tyle samo?
Jak dasz takie same proporcje to tak.

4. po wlaniu cementu do formy on zaschnie, więc jak go potem "odlepić" od formy?
Boki formy posmaruj lekko smarem, lub czymś podobnym.

I jak dasz dobre proporcje (dużo cementu) to nie zniszczą się szybko. Ja mam juz 3 lata i w ogóle się nie kruszą.

Zmieniony przez - L_I_S_E_K_ w dniu 2008-10-14 19:59:50

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Kurfa nie wiem czemu ale przeczytałem "diamentowe obciążenie"

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja siłownia %-)

Następny temat

nie wiem gdzie umieścić ten temat więc wale tu

WHEY premium