SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cell pump+carbo+sp80 ???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 308 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16369
Siema
Czy odrazu po treningu moge wziasc takiego miksa czy cell pumpa niepowinno mieszac sie z bialkiem .Chcialbym wypijac odrazu po treningu 9 gram cell pumpa+50 gram carbo+25 gram sp80 a po ok godzinie normalny posilek czy bedzie dobrze czy musze cell pumpa oddzielnie??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 763 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30748
cp ja bym radził przed treningiem, daje małą pompke, a po treningu możesz dać carbo 15 min później białko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 906
ja bym na Twoim miejscu wzial CP odrazu po treningu razem z Carbo a za jakies 30min(nie szybciej) po tym zjadl obiad, a bialko dopiero po obiedzie jakis czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 763 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30748
ja bym ci radził cp prze treningiem ponieważ daje lekką pompe, a po treningu możesz wziąśc zaraz carbo a 15 min później białko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 308 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16369
no w dni treningowe bralbym przed treningiem i po ale teraz przeczytalem w innych postach ze najlepiej bedzie brac porcje naczczo rano i porcje 30 minut przed treningiem a po treningu carbo i bialko i bedzie git moze tak byc????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 906
jesli CP bierzesz 2 razy dziennie - rano i po treningu - to radze CI wziac tak jak wyzej napisalem, a jesli tylko raz zdzienie to wez tak jak napisal traftor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 906
najlepiej jakbys bral 2 razy dziennie (rano na czczo i po treningu) tylko pamietaj ze odstep pomiedzy dawkami nie powinien byc mniejszy niz 8 godzin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 932 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21109
Bierz rano i przed treningiem a po moze byc bialko z carbo. Mozesz brac nawet przed i po treningu.

Zmieniony przez - arek16 w dniu 2007-01-30 16:45:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 308 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16369
moze i lepiej by bylo po treningu druga porcje ale ja mam takie cos jak pobudzenie psyhiczne ze jak wezme przed treningiem to bedzie mi sie lepiej cwiczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 906
przeglosowane :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 308 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16369
jak to juz wiele osob pisalo tak naprawde jeden ch*j kiedy wazne zeby tylko bylo tyle ile ma byc i niepopijac tego olejejem zeby zdazylo sie wchlonac dobra dzieki chlopaki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZMA apteczne - jaka firma?

Następny temat

ile kretki na 5 g ?

WHEY premium