SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cel: redukcja i siła.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1106

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 576 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8227
witam!
cel: redukcja i siła.
Siłownia 3 razy w tygodniu, plan jak na mase.
Aeroby 6-7 razy w tygodniu po 30-45minut na czczo (rowerek)
Dieta: ustawiona na zero lub na mały minus.
Dieta uboga w weegle, wiecej tluszczy i bialka.

Rano na czczo porcja CP, pozniej rowerek od razu, po zejsciu z rowerku 100gram makaronu i porcja bialka. (to bedzie moj glowny posilek z weglami)

CP takze w porze treningowej.

W DT rano naczczo CP i przed treningiem CP.

Do calosci dorzucam witaminy i omega 3.
Po trenngu zawsze 60g carbo, po 30 minutach 35g WPC.

Dysponuje tez BCAA, l-glutamina, Thermo Speed Extreme i Thyrotherm.
Wydaje mi sie ze zaczne je brac po skonczeniu z Cp, jako ze jablczan sam w sobie jest dobrym katabolikiem, a nie ukrywam ze zalezy mi na zachowaniu dotychczasowej muskulatury.
Co do termogenikow tez wydaje mi sie ze powinienem sie za nie zabrac po skonczonym cyklu na CP.

Prosze was o ewentualna korekte i wypowiedzi.
pozdrawiam

<: G l a d i a t o r :>

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wszystko ladnie rozplanowane
ale mozesz smialo zaczac szamac termogeniki z CP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
pomysł realny, aczkolwiek trudny do zrealizowania. jesli zalezt ci na sile, to czemu robisz trening na tzw "mase"? stack kreatynowy jest dobrym rozwiazaniem przy twoich zalozeniach, ja jednka połśączyłbym go najpierw z termogenikiem (TSe), nastepnie, przy koncowce - z Thyrothermem. Nie wiem ile masz tego cp, ale jak zejdziesz z cp, to przy ujemnym bilansie kcal trudno bedzie robic postepy siłowe, nawet przy grubej suplementacji bcaa czy glutą. Te wlasnie suple (bcaa i gluta) osobiscie wrzuciłbym od razu do cyklu (np 5g bcaa przed aero i 5 po, to samo przy siłce, plus jescze 15 - 20g glutaminy po treningu). mozesz co prawde, "przejsc" z cp na glutamine+bcaa ale to juz nie bedzie to samo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 576 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8227
CP mam dwa małe opakowania po 450g.
czyli najefektywniejszym rozwiazaniem bedzie zastapienie treningu na mase treningiem silowym. co do suplementow:

na czczo porcja Cp z 5g BCAA przed aero, 5gr BCAA po aero.
to samo przy silce plus 15-20gr glutaminy po treningu.

Teraz tak, jak moge brac TSE.
Od razu jak wstane przed aero z kreta i BCaa czy tez jakies odstepy zachowac??

<: G l a d i a t o r :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
mozesz brac od razu, razem w porcji. zacznij od jednego capsa rano przed bieganiem/sniadaniem (w DnT), i jednego przed siłką/obiadem (DnT). jesli nie poczujesz w ogole takiego dawkowania to od razu wskocz na dwa kapsy w porcji. wrazliwosc na termogeniki to sprawa bardzo indywidualna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Maciejz82 -jeżeli chodzi o trening to zastosuj raczej regresję- ona nadawać sie bedzie najlepiej do twoich celów.

natomias jeżeli chodzi o suplementację glutaminą i bcaa to właśnie teraz p4rzy zmniejszonej kaloryczności posiłków i obcięciu węgli jest na nie najstosowniejszy moment- cp sprawy nie załatwi i choc pomoże to nie jest "ścisłym' antykatabolikiem...

najważniejsze pory- bo nie spozywasz nic przed aerobami- to właśnie rano, przed i po treningu siłowym/polecam razem z glutaminą- np. 5g jednego i tyle samo drugiego- z tym, że glutaminy możesz dać więcej po treningu siłowym/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 576 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8227
dzieki wielkie dostosuje sie do waszych rad.
jeszcze sobie poczytam zaraz o tej regresji, bo nie jestem w temacie z nią.
Chce ten cykl wykonac jak najefektywniej, wiec bede razem z cp bral Bcaa i glute by zminimalizowac spalanie miesni.
Dorzuce tez thermogeniki, na poczatek przed trenigniem 1 TSE, pozniej po 2 a gdy sie skonczy zastapie go thyrotherm.
Mit o kolidowaniu kofeiny i kreatyny zostal obalony z tego co pamietam, wiec wszystko powinno byc w porzadku.
Sogi za pomoc chlopaki.

<: G l a d i a t o r :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
w sprawie treningu udaj się jeszcze do odpowiedniego działu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna

Następny temat

Knockout + TCM vs. Knockout + Cell pump?

WHEY premium