SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cardio plateau

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 709

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

24

Płeć

mężczyzna

Waga

72

Wzrost

168

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

trenuję zaraz po przebudzeniu (około 7) staram sie być na IF (okno jedzeniowe od 12-14 przez 6h)

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

crosstrainer i lekkie ciężarki w domu

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

IF

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

dobry

Stosowana lub planowana suplementacja

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 281
Witam,

Mam pytanie odnośnie cardio. Jako ze staram się schudnąć od kilku miesięcy robie cardio na crosstrainerze. I mam pytanie. Wile czytalem na temat plateau. Czy jest możliwość aby wyjść z niego?

Trening mój wygląda obecnie tak że ćwiczę na crosstrainerze około 60-85 min. 5-6 razy w tygodniu. Nie jest to jakaś przykrość- robie to z chęcią ale boje sie ze moge się "wypalić" a podnoszenie czasu do 2h to przesada.

Dlatego pytam was jak mogę "oszukać" ciało i odzwyczaić go od tego przystosowania. Dodam że trenując robię jeden program na najwyższym poziomie. (Fat burn- z miennym poziomem od 6-14)

Jak mogę wrócić do treningu dajmy na to 30- 45 min. by dalej mieć efekty spalania tłuszczu? Czy da się jakoś z tego wyjść?


Proszę o pomoc.

Dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 17 Wiek 50 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2126
Nigdy nie robiłem aerobów w takim wymiarze, ale zaryzykowałbym HIIT 30sek na maksa 1min zwykłym tempem (z czasem zmieniając proporcje do 30sek:30sek) i ten cykl w kółko pół godziny powinien zadziałać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny, 72kg

Następny temat

Skrajne Carb Cycling - czy zadziała?

WHEY premium