SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

carb up vs. piatkowy wypad na miasto > pomocy ;]

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1464

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
Jestem na ckd juz od jakiegos czasu, ogolnie juz wiekszosc sobie dogralem, problemem sa tylko ladowania. Trening typowy qazar'a depletion, aeroby codziennie oprocz soboty, czasem jeszcze odpada piatek. WW w okolicach 0 od pon-piatek wieczor. Wieczorem robie trening i zaczynam ladowac (przed treningiem troche ww wciagam - ile polecacie?).
I teraz mam problem - wiadomo jak jest, dieta, trening swoja droga, ale gdzies wypasc przynajmniej w weekend milo by bylo. Na ile moge sobie pozwolic w ten piatkowy wieczor? Wiadomo, ze w lokalu nie zjem ryzu ani carbo... jedno piwo zniweczy moje wszystkie wysilki? Lepiej soki - chociaz te qaz tez odradzal :/ Jakies paluszki lowfat, pierniki bez czekolady - jakies produkty, ktore pasuja na lowcarba, sa szeroko dostepne w lokalach i ew. supermarketach?
W sobote lece juz clean - pytanie tylko czy poranny posilek zamiast :

25g bialka + 40g glukozy+5g kreatyny
25g odzywki + 80g glukozy +5g kreatyny
ser bialy 100g+kuskus 120g+ jogurt owocowy 250g
40g glukozy +5g kreatyny
tuna 150g+kuskus 120g
40g glukozy +5g kreatyny
piers 200g + kasza 100g
50g carbo + 5g kreatyny
ser bialy 100g+kuskus 120g+ jogurt owocowy 250g
50g carbo + 5g kreatyny
owsianka 100g + 0,5 l mleka
50g carbo + 5g kreatyny
kuskus 100g

kuskus'a moze byc troche chleba razowego, ew. troche normalnego? Wiadomo lato wakacje (nie zeby mi sie nie chcialo diety trzymac jak jest 35 stopni, musze siedziec przed kompem - taka praca - i zapijac oliwa ), ale mala porcja niskotluszczowych lodow absolutnie odpada? I zeby nie bylo, ze jestem 'baba' ( z calym szacunkiem to wszystkich forumowiczek ), diete trzymac chce, ale siedzenie w piatek od 19 do 2-3 nad ranem o 'suchym pysku' to nie dla mnie ; Pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
Qaz jak zawsze mnie poratowal jak bruce wayne mieszkancow gotham conajmniej
A jakis pomysl jak obyc wieczorne wyjscie? To piwo sobie juz odpuszcze, jakie soki, czy only woda? Co z przekasek by sie nadawalo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
A czym mozna zagryzac? Piwo bedzie jedno, ew. 0... jakies paluszki/ciastka byle jak najnizej z tluszczem? W nie duzej ilosci nie zniwecza mojego niecnego planu zrzucenia fatu? Soki/cola skreslamy z listy piatkowych cudow?

btw. Koncept kcal/suple, ktory qaz mi podales w ktoryms tam topicu robi niesamowicie, ale wiecej tak za 4 tygodnie :) Pzdr

Pyt. dot piwa : w Dzienniku posilkow w tabelach ma ok. 4 ww/100, cos malawo chyba? Tabele poszczegolnych piw sa do dostania na necie? Reddsy i inne?

Zmieniony przez - Ritual w dniu 2005-07-27 21:59:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1269
Że się wetnę, można dopytać co to takiego ten koncept kcal/suple?

-> Nie przejmuj się, przecież jutro będzie gorzej!<-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
pewnie chodzi o jakąś specjalną diete ułożoną przez Qazara

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1269
Chętnie bym się czegoś ciekawego na ten temat dowiedział, jak to nie tajemnica to podrzućcie coś.

Co do piwa to średnio możesz przyjąć, że w 100g (=100ml) piwa o ekstrakcie od 10-15% (większość piw jasnych) jest 3,8 g węgli.

Piwa ciemne, gęste takie jak porter czy stout mają węgli więcej ale nie jest to przyrost proporcjonalny do ilośći ekstraktu bo w produkcji tych piw wykorzystuje się syropy glukozowe - więcej węgielków.

Redd's, Gingers i tego typu wynalazki zawierają zazwyczaj 96-98% zwykłego piwa a reszta to aromaty zawieszone na cukrze. Składu ich raczej nikt nie chce zdradzić

Pozdro

-> Nie przejmuj się, przecież jutro będzie gorzej!<-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
na ciastak i paluszki to bym uwazal ,sa czasami paluszki light o obnizonej ilosci tluszczu i takie polecam pamietamy jedno tluszcz i fruktoza do 50g w ten dzien
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Super Joints - szukam filmu - by Pavel Tsatsouline.

Następny temat

Nie wierzysz w przyrost masy? SPÓJRZ!

WHEY premium