SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cameleon krakow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Ale to są skur.wysyny z kompleksem na tych bramkach... wchodze wczoraj z trzema dupami do Radiobaru i usłyszałem że nie wejde bo źle wyglądam albo 20zł hrhrhr typowo;
Wrocław wogóle jest jakiś na schizie po nocach, na mieście podszedł do mnie typ i sie pyta czy ja sie opiekuje tymi trzema paniami i ile kosztują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25845
ja byłem tam kilka razy , wjazd zalezy od dnia , czestio jest za free .

w centrum krk sa lepsze maniury : )))))))))))))))))))))))))))



ps: kose jest b. łatwo chwycić wiec uwazaj ....

....POZDRAWIAM....Q z kRk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 103 Napisanych postów 468 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1980
Biernas po 1 wlasnie kose mozna chwycic...po 2 srednia wieku panienek niezbyt wysoka...no a ceny sa okej zalezy od dnia i imprezy ale za frajer tez mozna wejsc

bez masy nie ma klasy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 332 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10154
Energy 2000 w przytkowicach koło krakowa miażdży:)

Live By The Gun Die By The Gun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
mój przedmówca ma całkowitą racje,chcecie pomacać,poruchać,pobawić sie to do Energy !!! znajść laske w przedziale od 16 do 25-30 roku zycia nie problem,same sie kleją bo tam wg mnie zazwyczaj wiecej panien jak facetów.Oczywiscie nei są to dziewczyny z którymi sie uczy matematyki ale na cos powazniejszego tez mozna trafic. Ogolnie piękna zabawa,mi to smutno z tamtąd wyłazić.I jeśli jedziecie to w wiekszej ekipie busem bo jadąc autem nie zje sie krążka ani nie napije nic,bo LAPD stoja kilka km za NRG i trzepią auta czy nie ma dragów i testują kierowców..więc łaciałt.
My z ekipąjedziemy dopiero 29 pazdziernika tam,bo przyjezdza Pulsedriver i Klubbheads...tego chyba nie trzeba ludziom tłumaczyć :P

a wogole to odświeżyłeś temat hehe

jeszcze jedno ,ja ostrzegam przed Kameleonem bo to psiurskie disco ( czyt. Wisła).Jeśli jara was podskakiwać w rytm okrzyku "jazda jazda jazda-biała gwiazda to to spotkacie tylko tam.Ogolnie miejsce gdzie wszyscy kibice Wisły mogą sie bawić bez obawy że dostaną po ryju ani nic,i to działa w 2 strony,wiec jesli nie kibicujesz wiśle,a nie wyglądasz jak frajer ,to licz na różne "atrakcje" hehe....pozatym Kameleon z zewnątrz wygląda jak barak,i wewnątrz wcale wszystko nie wydaje sie tak piękne jak na fotach klubu,jak już ktoś chce specjalnei jechać do kraka albo do okolic to tylko przytkowice i ENERGY 2000,albo Epsilon

Zmieniony przez - Kacperson w dniu 2004-09-29 08:13:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


i wszystko jasne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Mam z Energy ze 3 albo 4 płyty, filmik wideo... osobiście raz tam byłem. Generalnie muza dobra, klimat imprezy robiony pod manieczki ale ogólnie troszke za dużo okolicznej wsi i za dużo futra na parkiecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TEZ MAM duzo mp 3 z tego klubu i klimacik chyba dobry powinien byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
micen ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3707 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35513
e-lite, coś mówiłeś nt spamu kasując moje wypowiedzi. Mógłbyś teraz się ustosunkować biorąc pod uwagę swoje?
Brak odpowiedzi traktuję jako Twoją porażkę - pozdrawiam ...

Formę buduję dzięki:
http://www.esuple.pl/

Moderator w Dziale Doping...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1067 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 60807
wroclaw znacie dragona ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Byla nicosc... i nagle z chaosu wylonil sie modlitewnik i stojaki....

Następny temat

Moja amatorska siłownia :)

WHEY premium