SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

całoroczna suplementacja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2536

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
Nie mialem tego nigdy ale czytalem, ze malo skuteczne do tego to mrowienie...eeee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale chodziło mi raczej o jakies antykataboliki np bcaa czy glutamine ..czy cos takiego
co wy na to ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
"przy uzlupelnionej diecie" - jak jest uzlupelniona i dobra po co ci antykatabolik ?

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ehh to wkoncu ja chciałem rade a nie jeszcze bede wam tłumaczył :D:D
np po to aby zminimalizowac katabolizm wysiłkowy ..bcaa np brane pzred i potreningu ...
qrcze sam sobei odpowiedziałem czy cos mi sie tylko wydaje?? :D ok to mzoe pozatym jeszcze cos dodacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
No bo my tu zmuszamy do myslenia, wybacz
A katabolizm powysilkowy jak to sam nazwales mozesz zachamowac posilkiem tylko zeby to nie byla zupa ogorkowa

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie powysiłkowy tylko wysiłkowy :P a np bcaa brane przed treningiem uwalnia sie wolno i w czasie treningu białka sie tak nie rozpadaja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Dzieki ze mi powiedziales bo nie wiedzialem a co to bcaa ? i sorry ze przekrecilem twoja wypowiedz

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok wazne ze ja zauwazyłem :]
to sa aminokwasy o długich łancuchach czyli rozgałezione :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
yh

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HI-TEC: Creapure Monohydrate czy Creatine Powder ?

Następny temat

Co daje cynk?

WHEY premium